LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit dhe reagimet më interesante ndaj fotografëve (Foto)

Të famshmit dhe reagimet më interesante ndaj fotografëve (Foto)

Yjet e njohura jetojnë vazhdimisht të përcjellë nga fokusi i aparatit fotografik, pasi ndiqen këmba këmbës nga paparacit.

Reklama

Përkundër presionit që ua shkaktojnë në përditshmëri, disa prej tyre kanë ditur që të reagojnë me humor ndaj fotografëve.

Telegrafi jua sjell më poshtë disa yje dhe reagimet e tyre në rastet kur janë fotografuar.

Harrison Ford

Uma Thurman

Jim Carrey

Ryan Gosling

Benedict Cumberbatch

Katy Perry

Gerard Butler

Dustin Hoffman

Simon Cowell

Bruce Willis

Grant Gustin

Leonardo DiCaprio

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Ylli i “Queen's Gambit” Anya Taylor-Joy martohet me muzikantin Malcolm McRae

Ylli i “Queen's Gambit” Anya Taylor-Joy martohet me muzikantin Malcolm McRae

Magazina
Kalo në kategori