0Shares

Meshkujt e lindur në shenjë e akrepit të horoskopit gëzojnë famën si më karizmatikët dhe më fatalët.

Pasi që të dashurohet në akrepin, për femrat më asgjë nuk do të jetë e njëjtë në jetë.

Dëshironi të përjetoni dashurinë të cilën do ta mbani në mend gjithë jetën, pa marrë parasysh se a do të zgjasë lidhja apo jo, atëherë zgjidhni partnerin e lindur në shenjën e Akrepit në horoskop.

Meshkujt e shenjës së Akrepit janë shumë të njohur për fatalitetin, karizmin dhe seksipilitetin e tyre, transmeton Telegrafi.

Femrat pushtojnë me dukjen e jashtme markante, karakterin sekret, por edhe me pjesë të vogël rreziku me të cilin merr frymë karakteri i tyre misterioz, së cilës femrat thjesht nuk mund t’i rezistojnë.

Në Akrepin është e pamundshme të dashurohet assesi ndryshe përveçse – marrëzisht. Pasi që të dashurohet në Akrepin, për femrën më asgjë nuk është e njëjtë në jetë.

Se meshkujt e shenjës së Akrepit për femrat janë të parezistueshëm, tregojnë edhe shtatë meshkuj të famshëm të lindur në këtë shenjë fatale, emrat e të cilëve rregullisht gjenden në listat e meshkujve më seksi në botë.

Shikoni edhe shtatë bandillë më të vjetër se 58 vjeç për të cilët do të ndaleshim në rrugë për t’i shikuar.

Në foto-galeri shikoni shtatë akrepa të cilëve vështirë është t’u thuash jo.

Matthew McConaughey

Chris Noth

Gerard Butler

Leonardo DiCaprio

Ryan Gosling

Ryan Reynolds

Joaquin Phoenix

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)