LAJMI I FUNDIT:
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

306 Artikuj

Info

Emily Ratajkowski ka lindur më 7 qershor të vitit 1991 në Westminster të Britanisë së Madhe.

Emily Ratajkowski i la pak imagjinatës, teksa pozoi me një fustan ‘të guximshëm’ leopardi

Emily Ratajkowski i la pak imagjinatës, teksa pozoi me një fustan ‘të guximshëm’ leopardi

Yjet
Emily Ratajkowski plot stik dhe elegancë, teksa shëtit me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski plot stik dhe elegancë, teksa shëtit me qenin e saj Colombo në New York

Yjet
Emily Ratajkowski del plot stil me veshje dimërore në rrugët e New Yorkut

Emily Ratajkowski del plot stil me veshje dimërore në rrugët e New Yorkut

Yjet
Emily Ratajkowski tregon barkun e saj të tonifikuar me një pallto elegante dimërore, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski tregon barkun e saj të tonifikuar me një pallto elegante dimërore, gjatë një daljeje në New York

Yjet
Emily Ratajkowski tregon figurën e saj të përsosur në bikini portokalli pasi zbuloi se planifikon të shkruajë një libër për divorcin e saj nga Sebastian Bear-McClard

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj të përsosur në bikini portokalli pasi zbuloi se planifikon të shkruajë një libër për divorcin e saj nga Sebastian Bear-McClard

Yjet
Emily Ratajkowski pozon me bikini blu për të shpallur shitjen e “Black Friday” të Inamorata

Emily Ratajkowski pozon me bikini blu për të shpallur shitjen e “Black Friday” të Inamorata

Yjet
Emily Ratajkowski rikthen një trend klasik “Y2K”, gjatë shëtitjes së qenve në New York

Emily Ratajkowski rikthen një trend klasik “Y2K”, gjatë shëtitjes së qenve në New York

Yjet
Emily zgjedh xhaketë të fryrë dhe pantallona të gjata për shëtitje

Emily zgjedh xhaketë të fryrë dhe pantallona të gjata për shëtitje

Modë
Emily Ratajkowski shfaqet me bikini blu, teksa promovon linjën e saj të bikineve “Inamorata”

Emily Ratajkowski shfaqet me bikini blu, teksa promovon linjën e saj të bikineve “Inamorata”

Yjet
Me fustan dhe grim të thjeshtë, Emily mori vëmendjen me figurën e saj

Me fustan dhe grim të thjeshtë, Emily mori vëmendjen me figurën e saj

Modë
Pas momenteve romantike në Paris, Emily Ratajkowski dhe Stephane Bak marrin pjesë në të njëjtin event

Pas momenteve romantike në Paris, Emily Ratajkowski dhe Stephane Bak marrin pjesë në të njëjtin event

Yjet
Kush është i dashuri i ri i Emily Ratajkowskit, Stephane Bak? Gjithçka që duhet të dini për aktorin francez

Kush është i dashuri i ri i Emily Ratajkowskit, Stephane Bak? Gjithçka që duhet të dini për aktorin francez

Yjet
Emily Ratajkowski i dhuron puthje me pasion aktorit Stephane Bak gjatë pushimeve romantike në Paris

Emily Ratajkowski i dhuron puthje me pasion aktorit Stephane Bak gjatë pushimeve romantike në Paris

Yjet
Emily Ratajkowski nxjerr në pah barkun e saj të tonifikuar në një shëtitje me djalin e saj në New York

Emily Ratajkowski nxjerr në pah barkun e saj të tonifikuar në një shëtitje me djalin e saj në New York

Yjet
Emily Ratajkowski e shndërroi rrugën në sfilatë, me një fustan transparent që ia theksoi trupin e tonifikuar

Emily Ratajkowski e shndërroi rrugën në sfilatë, me një fustan transparent që ia theksoi trupin e tonifikuar

Modë
Emily Ratajkowski publikon fotografi provokuese me bikini nga një plazh në Brazil

Emily Ratajkowski publikon fotografi provokuese me bikini nga një plazh në Brazil

Magazina
Paris Hilton mahnit me një fustan argjendi teksa bashkohet me Emily Ratajkowskin dhe Kris Jenner gjatë Javës së Modës në Paris

Paris Hilton mahnit me një fustan argjendi teksa bashkohet me Emily Ratajkowskin dhe Kris Jenner gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Yjet
Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur

Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur

Moda
Emily Ratajkowski pëson një mosfunksionim të gardërobës gjatë MTV VMA

Emily Ratajkowski pëson një mosfunksionim të gardërobës gjatë MTV VMA

Yjet
Tri sekretet e figurës së hollë të Emily Ratajkowskit

Tri sekretet e figurës së hollë të Emily Ratajkowskit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Naomi, Gisele dhe Adriana bashkëpunojnë sërish me Victoria’s Secret

Naomi, Gisele dhe Adriana bashkëpunojnë sërish me Victoria’s Secret

Modë
Emily Ratajkowski kombinoi fustanin e saj veror me çizmet e fundvjeshtës

Emily Ratajkowski kombinoi fustanin e saj veror me çizmet e fundvjeshtës

Moda
Emily Ratajkowski merr vëmendje me veshjen e tejdukshme rrugëve të New Yorkut

Emily Ratajkowski merr vëmendje me veshjen e tejdukshme rrugëve të New Yorkut

Yjet