LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur

Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur
vogue

Emily dhe Kylie aprovojnë: Ky model fustani të duhet për në vjeshtë

Reklama

Kur vjen puna te moda, mund të mbështetemi tek Emily dhe Kylie!

Të famshmet kanë përzgjedhur këtë fustan specifik, që me shumë gjasa do të jetë ‘super in’ gjatë këtij sezoni.

Emily festoi në Londër me Cara Delevingne, Adwoa Aboah dhe Paloma Elsesser.

gettyimages

Modelja veshi një fustan të zi, të shkurtër, të thurur, të grisur në disa vende. Ajo e kombinoi me një grim të thjeshtë, flokë të lëshuara dhe çizme kauboj.

Të njëjtin fustan ka zgjedhur më parë edhe Kylie.

Fustani është krijim i koleksionit të ri për vjeshtën nga Ance Studio dhe duket goxha i lezetshëm.

Në trend Femra

Më shumë
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Femra
Loja me dy ngjyra, e preferuara për grimin e buzëve

Loja me dy ngjyra, e preferuara për grimin e buzëve

Grim
Kalo në kategori