LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski tregon stilin e veçantë me xhaketë lëkure dhe fund të bardhë, ndërsa del për darkë në New York

Emily Ratajkowski tregon stilin e veçantë me xhaketë lëkure dhe fund të bardhë, ndërsa del për darkë në New York

Emily Ratajkowski doli me stil për darkë me një mike të hënën në New York, pas modelimit gjatë fundjavës në Zvicër.

Modelja dhe autorja 32-vjeçare kishte veshur një xhaketë lëkure ngjyrë kafe të errët mbi një bluzë pa mëngë së bashku me një fund të bardhë.


Emily e plotësoi dukjen e saj me çizme të gjata të zeza dhe gjithashtu kishte një çantë të zezë, shkruan DailyMail.

Ylli i videos muzikore të “Blurred Lines” ka aksesuar me një palë vathë dhe ka theksuar bukurinë e saj natyrale me grim të lehtë, duke përfshirë dhe buzëkuq rozë.

Emily ishte duke ngrënë një vakt me një shoqe, pasi ishte parë në një dukje më rastësore për një shëtitje në mëngjes në New York.

Ajo u mbulua me një jelek të fryrë pa mëngë që ishte veshur sipër një bluze të zezë me mëngë të gjata, ndërsa ajo kalonte nëpër rrugët e qytetit.

Emily dhe Irina Shayk “e shtuan nxehtësinë” të shtunën gjatë një shfaqjeje në pistë të hapur në shpatet e St. Moritz, Zvicër.

Top-modelet dukeshin seksi, ndërsa shfaqnin veshjet elegante të Moncler Grenoble për shfaqjen e markës Vjeshtë/Dimër 2024 në qytetin luksoz të skive. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori