LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski plot stik dhe elegancë, teksa shëtit me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski plot stik dhe elegancë, teksa shëtit me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski doli me stil të enjten teksa shëtiste qenin e saj Colombo në qytetin e New Yorkut.

32-vjeçarja, e cila dallohet rregullisht nëpër qytet, doli e mbështjellë me një pallto lëkure të zezë me një jakë pelushi, ngjyrë kremi.

Fashionistja shtoi një bluzë të zezë me prerje të ulët, me zinxhir që ekspozonte dekoltenë e saj kur palltoja e saj ishte e hapur, shkruan DailyMail.

Dhe ajo bashkoi pamjen e saj të ashpër me një palë pantallona kadifeje ngjyrë kafe dhe çizme të kuqe me taka prej lëkure gjarpri.

Bukuroshja i shtoi një dinamikë të mprehtë ansamblit me një palë syze të rrumbullakëta.

Sipas zakonit, bukuroshja nga Kalifornia lëshoi flokët e saj të drejtë brune dhe i rregulloi të ndara në mes.

Ajo veshi rrathë të mëdhenj ari si dhe një gjerdan delikat me një varëse të vogël.

Modelja dukej e bukur me një grim të lehtë të aplikuar në fytyrën e saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Magazina
Kalo në kategori