LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski ndan një fotografi “të egër” të gjoksit të saj në Instagram, teksa tregon që po pret flokët

Emily Ratajkowski ndan një fotografi  “të egër” të gjoksit të saj në Instagram, teksa tregon që po pret flokët

Emily Ratajkowski e nisi mëngjesin e saj duke ndarë një fotografi me 30.1 milionë ndjekësit e saj të martën.

Vetëm disa ditë pasi ngriti nxehtësinë për një shfaqje në pistën e jashtme në shpatet e St. Moritz, Zvicër, supermodelja, 32 vjeçe, ngarkoi një fotografi me gjoksin e saj të zhveshur në InstaStory.

“Ups” – shkroi ajo fotografinë ‘e rrezikshme’, të realizuar me sa duket menjëherë pasi doli nga dushi, ndërsa pikat e ujit ishin të dukshme në gjoksin e saj, shkruan DailyMail.

Më parë, ylli i “I Feel Pretty”, e cila shpesh ndan fotografi të saj duke modeluar linjën e saj të rrobave të banjës “Inamorata” në rrjetet sociale, ka thënë se e shqetëson vërtet atë që njerëzit janë aq të ofenduar nga gjoksi.

“Kur shohim gjoksin, nuk mendojmë për bukurinë dhe feminitetin. Ne mendojmë për imazhe vulgare dhe të mbiseksualizuara” – tha ajo për “Allure” në vitin 2017.

Postimi i saj vjen nga Ratajkowski duke detajuar rutinën e saj të grimit super ‘të thjeshtë’ gjatë një interviste të fundit me Marie Claire. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Magazina
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Magazina
Kalo në kategori