LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski shfaqet me stil edhe në mot të ftohtë, në rrugët e New York-ut

Emily Ratajkowski shfaqet me stil edhe në mot të ftohtë, në rrugët e New York-ut

Emily Ratajkowski u shfaq e mbështjellë me një shall, teksa tregoi sensin e saj elegant të stilit në New York-ut të premten.

Modelja, 32 vjeçe veshi një xhaketë lëkure të madhe për ngrohtësi, të cilën e veshi sipër një fundi me print leopardi. Nën veshjen e sipërme ajo kishte veshur një bluzë gri me mëngë të gjata.

Ajo e ruajti stilin e saj të patëmetë duke e kompletuar dukjen me disa taka deri në gju dhe një shall të rëndë, shkruan DailyMail.

Nëna e një fëmije e plotësoi ansamblin me disa syze dielli me përmasa të mëdha të kuqe dhe dukej e zhytur në mendime, ndërsa po shkonte nëpër rrugët e Big Apple.

Emily, e cila u nda nga burri i saj prej katër vitesh, Sebastian Bear-McClard, së fundmi zbuloi se shpreson të frymëzojë gra të tjera të reja, të divorcuara duke shkruar për përvojat e saj.

Modelja u martua me producentin e filmit Sebastian në vitin 2018 dhe ata mirëpritën një djalë, Bear, dy vjeç, së bashku, tre vjet më vonë para ndarjes së tyre në korrik 2022.

Ai thuhet se e ka tradhtuar dhe aktualisht po përballet me akuza për sjellje të pahijshme seksuale nga shumë gra në shtator 2022. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Magazina
Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Magazina
Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Magazina
Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Magazina
Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të

Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të "Primark"

Magazina
Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Magazina
Kalo në kategori