LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski del plot stil me veshje dimërore në rrugët e New Yorkut

Emily Ratajkowski del plot stil me veshje dimërore në rrugët e New Yorkut

Emily Ratajkowski nxori një nga palltot e saj të shumta për një shëtitje në New York të premten në mëngjes.

Veshja e sipërme ngjyrë kafe ishte e lidhur me rrip në belin e saj të hollë dhe paraqiste një brez të madh leshi në fund.

Autorja e ‘My Body’, 32 vjeçe, kishte veshur pantallona të zeza dhe këpucë të zeza nën pallton elegante dhe mbante një kafe të ftohtë, shkruan DailyMail.

Emily, e cila filmoi një reklamë në New York të enjten, mbante flokët kafe të hapura në mes me balluke që i binin mbi ballë.

Nëna e Sylvesterit, dy vjeç, është parë shpesh duke ecur nëpër New York, shpesh me qenin e saj të adhurueshëm Colombo dhe djalin e saj.

Themeluesja e rrobave të banjës ‘Immorata’ shfaqet në kopertinën e numrit aktual të Vogue Australia dhe në artikullin shoqërues që ajo trajtoi divorcin e saj nga Sebastian Bear-McClard.

Çifti u martua në vitin 2018 pas një miqësie të stuhishme, mirëpritën djalin e tyre Sylvester në 2021 dhe u ndanë në vitin 2022 mes thashethemeve se Sebastian po e tradhtonte Emily. /Telegrafi/