LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski shfaq figurën e saj me bikini në një arratisje tropikale

Emily Ratajkowski shfaq figurën e saj me bikini në një arratisje tropikale

Emily Ratajkowski tregoi figurën e saj të pabesueshme në një seri fotosh me bikini të dielën.

Modelja 32-vjeçare shkoi në Instagram për të ndarë një seri fotografish që dokumenton bikini dhe veshjet seksi të pushimeve që ajo kishte veshur në arratisjen e saj tropikale.

Në shumë prej fotografive, ajo i bashkoi pamjet e saj të rrobave të banjës me një sërë bizhuterish unike dhe aksesorë tërheqës, duke përfshirë një shirit koke rozë, shkruan DailyMail.

“Aksesorët u bënë shumë interesantë në këtë udhëtim” – ka shkruar ajo në mbishkrimin e saj.

Për një nga pamjet që ndau, ish-aktorja, e cila postoi fotografi seksi të saj me një bluzë bikini me tela pak ditë më pare, veshi një bikini shumëngjyrësh me tela me lule për një ditë relaksuese plazhi.

Ndërsa rrinte në një peshqir nën një ombrellë plazhi, ajo mbante gjithashtu një kapak kamuflazhi dhe syze dielli masive, dramatike.

Ajo kishte gjithashtu rrathë floriri, vathë të trashë argjendi me rrathë dhe një “choker” të bërë nga kapakë dhëmbësh që bien në sy.

Për një pamje të dukshme në mbrëmje, ajo ndau edhe fotografi të saj duke pozuar në plazh para perëndimit të diellit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Magazina
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Kalo në kategori