LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski tregon barkun e saj të tonifikuar me një pallto elegante dimërore, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski tregon barkun e saj të tonifikuar me një pallto elegante dimërore, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski shfaqi figurën e saj të tonifikuar në një ansambël elegant teksa po hante drekën me modelen tjetër, Adwoa Aboah, në New York të martën.

Autorja e ‘My Body’, 32 vjeçe, i cila ishte elegante gjatë një kafeje të fundit në Big Apple, kënaqej duke u takuar me yllin e lindur në Britani, 31 vjeçe, ndërsa dyshja shëtisnin nëpër West Village.


Nëna e një fëmije shfaqi mesin e saj të skalitur e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe të zezë të prerë, si dhe një palë xhins që ishin të lidhura me një rrip të zi rreth belit të saj, shkruan DailyMail.

Ajo veshi një palë çizme me taka me vija të zeza dhe e shtroi pamjen me një xhaketë të madhe të zezë që zgjodhi ta linte të zbërthyer.

Ratajkowski e aksesoi veshjen e dimrit me një palë vathë floriri në modë.

Flokët e saj brune ishin të ndara në mes dhe lehtësisht kaluan poshtë natyrshëm pranë shpatullave të saj.

Emily vendosi të mos mbante një çantë të rëndë gjatë ditës dhe u pa duke vendosur duart në xhepat e palltos për t’i mbajtur duart e saj të ngrohta.

Adwoa ishte me stil të thjeshtë me një palë xhinse të lirshme, si dhe një triko blu të hapur. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Xhuli Nura merr vëmendje me një video, ndërsa shfaqet duke kërcyer me tupana në mes të Dyseldorfit

Xhuli Nura merr vëmendje me një video, ndërsa shfaqet duke kërcyer me tupana në mes të Dyseldorfit

Magazina
Kalo në kategori