LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski i la pak imagjinatës, teksa pozoi me një fustan ‘të guximshëm’ leopardi

Emily Ratajkowski i la pak imagjinatës, teksa pozoi me një fustan ‘të guximshëm’ leopardi

Emily Ratajkowski tronditi fansat pasi veshi një fustan të guximshëm me stampa leopardi në postimin e saj të fundit në Instagram.

Duke qëndruar në oqeanin e ndriçuar nga hëna, modelja, 32 vjeçe, hoqi të brendshmet e saj për t’u fotografuar teksa mbante fustanin lart për të treguar këmbët e saj të holla.

Supermodelja doli pa sytjena për foton e ndezur teksa shfaqte dekoltenë e saj në fustanin i cili përmbante rripa të zinj dantelle, shkruan DailyMail.

Emily shkroi foton: “Dhe sezoni 2023 ka përfunduar” – teksa shikoi kamerën ndërsa pinte pijen e saj.

Ylli gjithashtu ndau fotografi nga festimet e saj të Vitit të Ri ndërsa postoi një fotografi të shoqes së saj modele dhe aktore Adwoa Aboah, 31 vjeçe, me syze argëtuese 2024.

Në një foto tjetër, Emily dukej mahnitëse teksa mbështetej në ballkon, verë në dorë, me një fustan të bardhë të mrekullueshëm të tejdukshëm. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Magazina
Kalo në kategori