LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski shfaqet me bikini të pakta, në pushimet e saj të fundit

Emily Ratajkowski shfaqet me bikini të pakta, në pushimet e saj të fundit

Emily Ratajkowski i ka shpëtuar shpërthimit arktik që mbuloi shtëpinë e saj në New York dhe pjesën më të madhe të Bregut Lindor.

Modelja 32-vjeçare shfaqi dekoltenë e saj të tonifikuar në një set fotografish seksi, nga një vend me diell dhe të ngrohtë, të premten në rrjetet sociale.

Bukuroshja vendosi një palë bikini në ngjyrë blu me zemra të kuqe, shkruan DailyMail.

Emily dukej se ishte pa grim ndërsa ishte e shtrirë mbi një peshqir me vija të verdhë dhe të bardhë.

Flokët e saj të gjata gështenjë ishin të stiluar drejt me balluket që i binin në fytyrë.

Ajo aksesoi dukjen me një zinxhir të trashë ari dhe një varëse të zezë në një kordon të kuq.

Emily zbuloi se po bën një pushim nga podcast-i i saj e njohur “Hi Low with Emrata”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Magazina
Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Magazina
Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Magazina
Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Magazina
Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të

Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të "Primark"

Magazina
Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Magazina
Kalo në kategori