LAJMI I FUNDIT:

Divorci

164 Artikuj

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Në çift
Ata që kanë përvojë thonë se me këto katër tipa femrash mund të keni seks menjëherë! Ja si mund t’i dalloni!

Ata që kanë përvojë thonë se me këto katër tipa femrash mund të keni seks menjëherë! Ja si mund t’i dalloni!

Intimitet dhe Pasion
Dhëndri nga Kosova i vë zjarrin banesës së vjehrrit në Vlorë, merr flakë edhe banesa ngjitur

Dhëndri nga Kosova i vë zjarrin banesës së vjehrrit në Vlorë, merr flakë edhe banesa ngjitur

Shqipëri
Ngushëllim për të divorcuarit: martesa e dytë – më e mirë se e para

Ngushëllim për të divorcuarit: martesa e dytë – më e mirë se e para

Lifestyle
Cilën këngë nuk duhet ta zgjidhni për vallëzimin e parë? Hulumtimi krijoi një listë të atyre që pason divorci

Cilën këngë nuk duhet ta zgjidhni për vallëzimin e parë? Hulumtimi krijoi një listë të atyre që pason divorci

Lifestyle
Të lindurit në këto shenja të zodiakut divorcohen më shpesh

Të lindurit në këto shenja të zodiakut divorcohen më shpesh

Astrologji
Britanikja ndryshoi tërësisht kur vendosi të ndante kohë për veten: Tani po më krahasojnë me Megan Fox

Britanikja ndryshoi tërësisht kur vendosi të ndante kohë për veten: Tani po më krahasojnë me Megan Fox

Për nënat
A mund të ketë sukses lidhja me mashkullin e divorcuar?

A mund të ketë sukses lidhja me mashkullin e divorcuar?

Në çift
Lista me 14 shkurorëzimet më të shtrenjta në botën e sportit

Lista me 14 shkurorëzimet më të shtrenjta në botën e sportit

Yjet
Projekti i shtëpisë e cila lehtë mund të ndahet në rast divorci

Projekti i shtëpisë e cila lehtë mund të ndahet në rast divorci

Dizajn dhe Arkitekturë
Psikologu tregon se përse lidhjet moderne po dështojnë

Psikologu tregon se përse lidhjet moderne po dështojnë

Lifestyle
Një burrë në Nju Jork kapet duke urinuar mbi varrin e ish-bashkëshortes, edhe 48 vite pas divorcit

Një burrë në Nju Jork kapet duke urinuar mbi varrin e ish-bashkëshortes, edhe 48 vite pas divorcit

Interesante
Tri arsyet më të zakonshme të prishjes së një martese

Tri arsyet më të zakonshme të prishjes së një martese

Lifestyle
Sërish divorcoheni? Mbase e keni ‘gjenin e divorcit’ të shkruar në ADN

Sërish divorcoheni? Mbase e keni ‘gjenin e divorcit’ të shkruar në ADN

Lifestyle
ESHS Maqedoni: 31 përqind e çifteve të martuara janë pa fëmijë

ESHS Maqedoni: 31 përqind e çifteve të martuara janë pa fëmijë

Maqedonia e Veriut
Pas divorcit çdo i dhjeti i nxit miqtë kundër ish-partnerit

Pas divorcit çdo i dhjeti i nxit miqtë kundër ish-partnerit

Lifestyle
Ju u ndatë? Po fëmijët…

Ju u ndatë? Po fëmijët…

Psikologji
Keni mësuar diçka të re: tri gjëra pozitive që mund t’ju sjellë ndarja

Keni mësuar diçka të re: tri gjëra pozitive që mund t’ju sjellë ndarja

Këshilla Lifestyle
Çfarë duhet të keni parasysh nëse planifikoni t’u tregoni njerëzve se jeni divorcuar

Çfarë duhet të keni parasysh nëse planifikoni t’u tregoni njerëzve se jeni divorcuar

Këshilla Lifestyle
Pesë momentet kur mendohet divorci si opsion

Pesë momentet kur mendohet divorci si opsion

Lifestyle
Veprimet që çojnë drejt divorcit

Veprimet që çojnë drejt divorcit

Këshilla Lifestyle
Kur kriza troket në derë: Qe pse gratë preferojnë tradhtinë në vend të divorcit!

Kur kriza troket në derë: Qe pse gratë preferojnë tradhtinë në vend të divorcit!

Lifestyle
Shenjat e zodiakut që nuk duhet të martohen kurrë me njëra-tjetrën

Shenjat e zodiakut që nuk duhet të martohen kurrë me njëra-tjetrën

Lifestyle
Zonja, kini kujdes! Divorci na jep këto mësime: “Një grua është më e vetmuar në një martesë të keqe, sesa kur nuk ka partner!”

Zonja, kini kujdes! Divorci na jep këto mësime: “Një grua është më e vetmuar në një martesë të keqe, sesa kur nuk ka partner!”

Këshilla dhe arsye