LAJMI I FUNDIT:
Cineplexx

Cineplexx

394 Artikuj

Info

Kinemaja e parë në Kosovë me gjashtë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1, si dhe afro 900 ulëse.

Cineplexx ja dedikon ditën e hënë studentëve me një super-ofertë!

Cineplexx ja dedikon ditën e hënë studentëve me një super-ofertë!

Cineplexx
Action Night me filmin Bad Boys: Ride or Die

Action Night me filmin Bad Boys: Ride or Die

Cineplexx
Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave, 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3€

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave, 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3€

Cineplexx
“Garfield the movie” vjen eksluzivisht në Cineplexx me eventin ‘Dita e Familjes’ – Ju presin shumë shpërblime dhe aktivitete të ndryshme

“Garfield the movie” vjen eksluzivisht në Cineplexx me eventin ‘Dita e Familjes’ – Ju presin shumë shpërblime dhe aktivitete të ndryshme

Cineplexx
Super filmat që mund t’i shikoni këtë fundjavë në Cineplexx

Super filmat që mund t’i shikoni këtë fundjavë në Cineplexx

Cineplexx
Ladies Night me filmin “Back to Black“ me datë 9 Maj në Cineplexx Prishtina

Ladies Night me filmin “Back to Black“ me datë 9 Maj në Cineplexx Prishtina

Cineplexx
Këtë të diele të parë të muajit Maj Cineplexx sjell ofertën Super Saver

Këtë të diele të parë të muajit Maj Cineplexx sjell ofertën Super Saver

Cineplexx
Premiera e “Guxim” në ‘Cineplexx’ në Prishtinë: Një natë me filmin që guxon të ndikojë

Premiera e “Guxim” në ‘Cineplexx’ në Prishtinë: Një natë me filmin që guxon të ndikojë

Butrint Avdyli
Premiera e filmit “Guxim” në ‘Cineplexx’ shtyhet për të enjten, në zbatim të ditës së zisë në Kosovë

Premiera e filmit “Guxim” në ‘Cineplexx’ shtyhet për të enjten, në zbatim të ditës së zisë në Kosovë

TV / Film
Cineplexx lanson web faqen e re, Zbulo, Eksploro, Përjeto!

Cineplexx lanson web faqen e re, Zbulo, Eksploro, Përjeto!

Cineplexx
Filmi “Guxim” i Drilon Hoxhës arrin në Cineplexx Kosova

Filmi “Guxim” i Drilon Hoxhës arrin në Cineplexx Kosova

Cineplexx
1000 pikë bonus për secilën Premierë!

1000 pikë bonus për secilën Premierë!

Cineplexx
Sot për Ditën e Kinemasë në Cineplexx, ditë e rezervuar për çmime më të ulëta të biletave!

Sot për Ditën e Kinemasë në Cineplexx, ditë e rezervuar për çmime më të ulëta të biletave!

Cineplexx
8 Marsi festohet në Cineplexx me eventin “Super Ladies Night” dhe shpërblime të mrekullueshme

8 Marsi festohet në Cineplexx me eventin “Super Ladies Night” dhe shpërblime të mrekullueshme

Cineplexx
Këtë të diele të parë të muajit Cineplexx sjell ofertën  Super Saver 

Këtë të diele të parë të muajit Cineplexx sjell ofertën  Super Saver 

Cineplexx
Cineplexx Prishtina sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Dy Gisht Mjaltë 2”

Cineplexx Prishtina sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Dy Gisht Mjaltë 2”

Cineplexx
Për të gjithë fansat e Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata erdhi momenti që ti takoni yjet

Për të gjithë fansat e Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata erdhi momenti që ti takoni yjet

Cineplexx
Çdo e mërkurë vlen dyfish!

Çdo e mërkurë vlen dyfish!

Cineplexx
Cineplexx organizon “Behind the scenes” me fëmijët e shkollës “Xhemail Mustafa”

Cineplexx organizon “Behind the scenes” me fëmijët e shkollës “Xhemail Mustafa”

Cineplexx
Të dielën e parë të shkurtit Cineplexx sjell ofertën Super Saver – 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro filmi!

Të dielën e parë të shkurtit Cineplexx sjell ofertën Super Saver – 5 filma të përzgjedhur për vetëm 3 euro filmi!

Cineplexx
Family Day, me super-filmin “Lassie – A New Adventure”

Family Day, me super-filmin “Lassie – A New Adventure”

Cineplexx
Këtë të diele mos harroni Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Këtë të diele mos harroni Cineplexx sjell ofertën Super Saver!

Cineplexx
Ladies Night me datë 28 Dhjetor në Cineplexx Prishtina dhe Prizreni

Ladies Night me datë 28 Dhjetor në Cineplexx Prishtina dhe Prizreni

Cineplexx
Bora Zemani dhe Donald Veshaj priten ngrohtë në Prishtinë – të mahnitur nga publiku për të parë “5 Herë Jo” në kinemanë Cineplexx

Bora Zemani dhe Donald Veshaj priten ngrohtë në Prishtinë – të mahnitur nga publiku për të parë “5 Herë Jo” në kinemanë Cineplexx

Egzona Shigjeqi