LAJMI I FUNDIT:

Cineplexx ja dedikon ditën e hënë studentëve me një super-ofertë!

Cineplexx ja dedikon ditën e hënë studentëve me një super-ofertë!

Cineplexx sjellë ditën e studentëve çdo të hënë me një super-ofertë e cila përfshin një biletë për film 2D, një pije dhe një Popcorn për vetëm 5€. Kjo super-ofertë vlen çdo të hënë.

Filmat që ju propozojmë për këtë të hënë:

Bad Boys: Ride or Die – Këtë verë, ‘Bad Boys’ më të preferuar në botë janë rikthyer si dyshja ikonë e aksionit dhe komedisë brilante, por këtë herë me një kthesë të befasishme: më të mirët e Miamit tani janë në arrati.

Furiosa – Ndërsa bota bie, Furiosa e re rrëmbehet nga Vendi i Gjelbër i Shumë Nënave në duart e një turme të madhe biçiklistësh të udhëhequr nga kryekomandant Dementus. Duke përshkuar shkretëtirën, ata ndeshen me kështjellën e kryesuar nga Immortan Joe. 

Kingdom of the Planet of the Apes Shumë vite pas mbretërimit të Cezarit, një majmun i ri shkon në një udhëtim që do ta bëjë atë të vërë në dyshim gjithçka që i është mësuar për të kaluarën dhe të bëjë zgjedhje që do të përcaktojnë një të ardhme për majmunët dhe njerëzit…

Watchers Vrojtuesit ndjekin Mina-n, një artiste 28-vjeçare e cila ngec në një pyll të gjerë dhe të paprekur në Irlandën perëndimore. Kur Mina gjen strehë, ajo pa vetëdije futet në kurth së bashku me tre të huaj që vëzhgohen dhe përndiqen nga krijesa misterioze çdo natë.

Merri shoqet apo shokët dhe shiko një nga filmat me të shikuar të momentit.

Çmimi mund të rritet prej 0,30€ deri në 0,80€ për filma mbi 120 min. si dhe 1,10€ për filma 3D.

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx Kosovo këtu Cineplexx  

Biletat mund t’i bleni direkt në kinema prej orës 15:15.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qeveria emëron Bordin e ri të Telekomit të Kosovës

Qeveria emëron Bordin e ri të Telekomit të Kosovës

Ekonomi
Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Kosmonte Foods
Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Prishtina Ticket
Festivali tradicional i domates, Kurti: Domatja juaj në sofrën tonë, nga toka jonë

Festivali tradicional i domates, Kurti: Domatja juaj në sofrën tonë, nga toka jonë

Ekonomi
“Vajzat dhe djemtë tanë të artë”, emisioni i ri i pullave postare me lojërat Olimpike Verore - Paris 2024

“Vajzat dhe djemtë tanë të artë”, emisioni i ri i pullave postare me lojërat Olimpike Verore - Paris 2024

Ekonomi
Trokit: 17 vite kreativitet dhe inovacion

Trokit: 17 vite kreativitet dhe inovacion

Trokit
Kalo në kategori