LAJMI I FUNDIT:

Boston Celtics

244 Artikuj

Miami Heat fiton ndeshjen e shtatë dhe shkon në finalen e madhe të NBA

Miami Heat fiton ndeshjen e shtatë dhe shkon në finalen e madhe të NBA

NBA
Fitore në frymën e fundit, Celtics barazon gjithçka ndaj Heat

Fitore në frymën e fundit, Celtics barazon gjithçka ndaj Heat

NBA
Boston merr fitoren e parë ndaj Heat dhe shpreson në rikthimin e madh

Boston merr fitoren e parë ndaj Heat dhe shpreson në rikthimin e madh

NBA
Heat mposhtin sërish Bostonin, vetëm një fitore larg finales së madhe

Heat mposhtin sërish Bostonin, vetëm një fitore larg finales së madhe

NBA
Miami merr fitoren e dytë në TD Garden, bën hap të madh drejt finales

Miami merr fitoren e dytë në TD Garden, bën hap të madh drejt finales

NBA
Tatum spektakolar, Celtics marrin fitoren e katërt dhe shkojnë në finale të Konferencës

Tatum spektakolar, Celtics marrin fitoren e katërt dhe shkojnë në finale të Konferencës

NBA
Philadelphia dhe Phoenix barazojnë rezultatin ndaj Bostonit respektivisht Denverit

Philadelphia dhe Phoenix barazojnë rezultatin ndaj Bostonit respektivisht Denverit

NBA
Boston marrin fitore të madhe në udhëtim te 76ers, Phoenix ngushton epërsinë

Boston marrin fitore të madhe në udhëtim te 76ers, Phoenix ngushton epërsinë

NBA
Hawks triumfon ndaj Celtics, Knicks dhe Nuggets marrin fitoret e radhës

Hawks triumfon ndaj Celtics, Knicks dhe Nuggets marrin fitoret e radhës

NBA
Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Tatum me paraqitje fantastike, Celtics marrin fitore me 41 epërsi ndaj Bucks

Tatum me paraqitje fantastike, Celtics marrin fitore me 41 epërsi ndaj Bucks

NBA
Boston Celtics me fitore të thellë prej 44 pikëve ndaj Spurs

Boston Celtics me fitore të thellë prej 44 pikëve ndaj Spurs

NBA
Jazz marrin fitore të madhe me rikthim ndaj Celtics

Jazz marrin fitore të madhe me rikthim ndaj Celtics

NBA
Spektakël në Philadelphia, Boston marrin fitore me një treshe vendimtare nga Tatum

Spektakël në Philadelphia, Boston marrin fitore me një treshe vendimtare nga Tatum

NBA
Celtics marrin fitoren e radhës, spektakël edhe në sfidën Toronto – Detroit

Celtics marrin fitoren e radhës, spektakël edhe në sfidën Toronto – Detroit

NBA
Tatum fantastik, Celtics marrin fitoren e radhës në NBA

Tatum fantastik, Celtics marrin fitoren e radhës në NBA

NBA
Suns marrin fitore të madhe në TD Garden ndaj Celtics

Suns marrin fitore të madhe në TD Garden ndaj Celtics

NBA
Spektakël në TD Garden, Boston mposhtin rivalët e Lakers pas vazhdimeve

Spektakël në TD Garden, Boston mposhtin rivalët e Lakers pas vazhdimeve

NBA
Celtics vazhdojnë shkëlqimin, fitorja e gjashtë radhazi

Celtics vazhdojnë shkëlqimin, fitorja e gjashtë radhazi

NBA
Brown dhe Tatum të pandalshëm, Bostoni merr fitoren e katërt radhazi

Brown dhe Tatum të pandalshëm, Bostoni merr fitoren e katërt radhazi

NBA
Tatum i pandalshëm, Boston rikthehet te fitorja në NBA

Tatum i pandalshëm, Boston rikthehet te fitorja në NBA

NBA
Tatum dhe Brown të pandalshëm, Celtics triumfojnë ndaj Clippers

Tatum dhe Brown të pandalshëm, Celtics triumfojnë ndaj Clippers

NBA
Curry dhe Thompson shkëlqejnë, Warriors mposhtin Celtics

Curry dhe Thompson shkëlqejnë, Warriors mposhtin Celtics

NBA
Boston Celtics fiton duelin e dy skuadrave lidere në NBA

Boston Celtics fiton duelin e dy skuadrave lidere në NBA

NBA