LAJMI I FUNDIT:
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

11 Artikuj

Në rritje numri i të famshmëve që u vënë fëmijëve emra planetësh

Në rritje numri i të famshmëve që u vënë fëmijëve emra planetësh

Bebja këtu
Ashley Tisdale ndan pamjet ‘ikonike’ që do të kishte veshur në “Met Gala 2022”

Ashley Tisdale ndan pamjet ‘ikonike’ që do të kishte veshur në “Met Gala 2022”

Modë
Ashley Tisdale flet për shqetësimin gjatë shtatzënisë: ‘Nuk kam ndjerë kurrë dhimbje të tillë’

Ashley Tisdale flet për shqetësimin gjatë shtatzënisë: ‘Nuk kam ndjerë kurrë dhimbje të tillë’

Shtatzëna
Ashley Tisdale vjen me ndryshim flokësh

Ashley Tisdale vjen me ndryshim flokësh

Flokë dhe stil
Yjet që ndanë foto pa grim deri më tani gjatë vitit 2020

Yjet që ndanë foto pa grim deri më tani gjatë vitit 2020

Estetikë
Ylli i “High School Musical”, Ashley Tisdale zbulon se po bëhet nënë e një vajze

Ylli i “High School Musical”, Ashley Tisdale zbulon se po bëhet nënë e një vajze

Yjet
Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Yjet
Si duken sot yjet tuaj të preferuar të Disney!

Si duken sot yjet tuaj të preferuar të Disney!

Yjet
Këto janë 11 bukuroshet e famshme që kujdesen vet për dukjen e tyre (Foto)

Këto janë 11 bukuroshet e famshme që kujdesen vet për dukjen e tyre (Foto)

Yjet
Për ato vetëm më e mira: Unaza e fejesës e bukurosheve të famshme

Për ato vetëm më e mira: Unaza e fejesës e bukurosheve të famshme

Trend