LAJMI I FUNDIT:

Ylli i “High School Musical”, Ashley Tisdale zbulon se po bëhet nënë e një vajze

Ylli i “High School Musical”, Ashley Tisdale zbulon se po bëhet nënë e një vajze

Ashley Tisdale ka treguar se është në pritje të fëmijës së parë dhe vetëm sa zbuloi se po pret të bëhet nënë e një vajze.

Të premten, ylli i “High School Musical” ndau disa fotografi përkrah bashkëshortit Christopher French duke zbuluar për fansat gjininë e foshnjës me anë të një torte.


“Ky vit me të vërtetë ka qenë i vështirë. Për shumë njerëz. Ngritje dhe ulje, dhe shumë emocional. Mendoj që kjo është dita e preferuar e imja. Kam qarë, isha shumë e gëzuar”, ka qenë mbishkrimi i imazheve që ka ndarë në Instagram.

35 vjeçarja ndërkohë tregoi se është shtatzënë muajin e kaluar përmes një postimi të ndarë në rrjetet sociale.

Në fotografitë e tij, babai i ri duket të jetë mjaft i lumtur ndërsa shfaqet krah partneres se tij – e cila po mbante barkun e rrumbullakosur me duar.

Të gjitha lajmet nga Ashley Tisdale
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ashley Tisdale

Ky vit ka qenë i surprizave, përfshirë këtu edhe Katharine PcPhee, e cila tregoi se po pret fëmijën e parë me bashkëshortin David Foster.

Ndërkaq, Ashley dhe partneri i saj, Christopher janë më shumë se gjashtë vite së bashku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori