Ndërsa duken mahnitëse të gjitha të mbërthyera në tapetin e kuq, të famshmet janë po aq të bukura kur shfaqen pa grim në rrjetet sociale.

Na pëlqen të shohim yjet të përqafojnë bukurinë e tyre natyrore, teksa i kujtojnë ndjekësve të tyre se duhet ta duan veten ashtu siç janë, pasi askush nuk është perfekt.

Më 28 tetor, Keke Palmer tregoi lëkurën e saj të mrekullueshme në një fotografi pa grim. Aktorja dhe këngëtarja dukej e mahnitshme.

Trendit iu bashkuan edhe shumë vajza të tjera të famshme si: Jennifer Lopez, Jennifer Garner dhe Lady Gaga, padyshim të gjitha duken të mahnitshme në mënyrën e tyre.

Disa nga këto fotografi pa grim që ndanë bukuroshet i gjeni më poshtë:

Jennifer Garner

Selena Gomez

Addison Rae

Jennifer Lopez

Halsey

Lady Gaga

Gigi Hadid

Kourtney Kardashian

Bebe Rexha

Camila Cabello

Jennifer Aniston

Lily Collins

Priyanka Chopra Jonas

Bella Hadid

Rihanna

Chrissy Teigen

Ashley Tisdale

/Telegrafi/