LAJMI I FUNDIT:

Për ato vetëm më e mira: Unaza e fejesës e bukurosheve të famshme

Për ato vetëm më e mira: Unaza e fejesës e bukurosheve të famshme

Fejesa është momenti më i bukuri dhe më i rëndësishmi në jetën e secilës femër, ndërkaq shumica e tyre e di apo e ka ditur se si unaza e tyre e fejesës duhet të duket.

Ne për ju kemi hedhur sytë në duart e damave të famshme, në mënyrë që të marrim pikëpamjet e vërteta për atë se cilat unaza të fejesës ato i preferojnë.


Fatkeqësisht, disa nga ato kurrë nuk kanë arritur deri te altari apo tashmë janë ndarë, mirëpo këtë nuk do ta përfillim dhe do të fillojmë të fantazojmë.

Kush e di, mbase ju lind edhe inspirimi, nëse akoma nuk e dini se si duket unaza juaj perfekte, në versionin e çmimit të lirë, natyrisht.

Kënaquni duke shikuar! – transmeton Telegrafi.

1. Kim Kardashian

2. Ciara

3. Blac Chyna

4. Miranda Kerr

5. Miley Cyrus

6. Eva Longoria

7. Nicole Williams

8. Mariah Carey

9. Nicki Minaj

10. Ashley Tisdale

11. Chrissy Teigen

12. Tamara Ecclestone

13. Jennifer Aniston

14. Anne Hathaway

15. Pippa Middleton

pipa

16. Kate Middleton

17. Kate Upton

18. Jessica Biel

19. Natalie Portman

20. Jenna Dewan-Tatum

21. Lady Gaga

22. Adele

23. Beyonce

24. Fergie

25. Khloe Kardashian

26. Victoria Beckham

27. Sofia Vergara 

28. Blake Lively

29. Angelina Jolie

angelina-jolie-engagement-ring

30. Iggy Azalea

31. Lauren Conrad

32. Amber Heard

33. Cheryl Cole

 /Telegrafi/