LAJMI I FUNDIT:

Ashley Tisdale vjen me ndryshim flokësh

Ashley Tisdale vjen me ndryshim flokësh

Në mes të shtatzënisë së saj, Ashley Tisdale vendosi të ndryshojë pamjen e saj me një model të lehtë të flokëve!

Ajo ka njoftuar kohë më parë se do të bëhet nënë e një vajze.


Ylli i ‘HSM’ për ndryshimin e flokëve bashkëpunoi me parukieren e cila ka punuar edhe me modelen Kendall Jenner.

Ashley Tisdale, 35 vjeç, u fut në Sharpay Evans për të ndryshuar modelin e saj të flokëve.

Karakteri i saj ikonik nga “High School Musical” ishte një boonde platin, dhe Ashley huazoi një pjesë të kësaj bionde dhe e përzjeu atë me brune për të debutuar një ngjyrë të re flokësh që ajo e quajti “bronde”. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë - parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë - parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Grim
Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqim i shëndetshëm
Si të shpëtoni nga fryrja, kapsllëku dhe thartira gjatë shtatzënisë

Si të shpëtoni nga fryrja, kapsllëku dhe thartira gjatë shtatzënisë

Shtatzëna
Fytyrë të butë, të shëndetshme dhe të pastër vetëm me këta dy përbërës

Fytyrë të butë, të shëndetshme dhe të pastër vetëm me këta dy përbërës

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Femra
Kalo në kategori