LAJMI I FUNDIT:

Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Pesë vite mund të thonë shumë për pamjen e dikujt. Mendoni se si dukeshit vetëm pesë vite më parë.

Ngjyra juaj e flokëve mund të ketë qenë e ndryshme dhe ju mund të keni fituar disa rrudha këtu dhe atje, duke e bërë përvojën tuaj të jetës pak më të qartë për ata rreth jush.


Sido që të jetë, askush nuk mund të mohojë që kalimi i kohës mund të ndryshojë pamjen e një personi për mirë ose keq, dhe nuk ka shumë gjëra që mund të bëjmë për këtë.

Bright Side ka përgatitur një përzgjedhje të fotografive të personave të famshëm mes viteve 2015 dhe 2020 për të parë se sa kanë ndryshuar gjatë asaj periudhe.

20. Hailey Bieber

19. Kesha

18. Chrissy Teigen

17. Ashley Tisdale

16. Sarah Hyland

15. Ariel Winter

14. Kristen Stewart

13. Priyanka Chopra

12. Ashlee Simpson

11. Gwen Stefani

10. Nicole Richie

9. Chloë Grace Moretz

8. Kim Kardashian

7. Blac Chyna

6. Adele

5. Geri Halliwell

4. Lady Gaga

3. Kylie Jenner

2. Iggy Azalea

1. Khloé Kardashian

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

Magazina
Egla tregon gjendjen shëndetësore pas rrëzimit nga shkallët në studion e Top Channel

Egla tregon gjendjen shëndetësore pas rrëzimit nga shkallët në studion e Top Channel

Magazina
Kalo në kategori