LAJMI I FUNDIT:

Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Shumë mund të ndryshojnë brenda një viti – dhe për 20 vjet, ne as nuk duam t’ju themi.

Shumë nga personat e famshëm që do të gjeni më poshtë u rritën më famë kur ishin shumë të rinj. Ne u njohëm me fytyrat e tyre dhe u mësuam me tiparet e tyre adoleshente, por 20 vjet është një kohë e gjatë.

Bright Side përpiloi fotografi nga 18 të famshëm për të krahasuar se si dukeshin kur filluan karrierën e tyre dhe si duken tani që janë bërë aktorë, të rritur dhe njerëz të shkëlqyeshëm.

1. Nicole Richie

2. Ashley Tisdale

3. Ashlee Simpson

4. Kim Kardashian

5. Kelly Clarkson

6. Mischa Barton

7. Vanessa Hudgens

8. Demi Lovato

9. Nicki Minaj

10. Céline Dion

11. Ariana Grande

12. Madison Pettis

13. Kaley Cuoco

14. Jennifer Lopez

15. Mandy Moore

16. Hilary Duff

17. Taylor Swift

18. Selena Gomez

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Magazina
Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Magazina
'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

Magazina
I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

Magazina

"Mami po shkojmë ne Hollywood", Freskim Rama pas suksesit në "American Idol" - Djaloshi nga Kosova tashmë ka kapur miliona klikime

Magazina
Kalo në kategori