LAJMI I FUNDIT:

Celine Dion

64 Artikuj

Sëmundja që mund ta shënojë fundin e karrierës së Celine Dion

Sëmundja që mund ta shënojë fundin e karrierës së Celine Dion

Shëndetësi Lajme
Celine Dion anulon turneun muzikor “Courage” pas problemeve me shëndetin

Celine Dion anulon turneun muzikor “Courage” pas problemeve me shëndetin

Muzikë
Të ardhura marramendëse dhe pasuri miliardëshe – këta yje hyjnë në vitin 2023 si artistët më të pasur në botë

Të ardhura marramendëse dhe pasuri miliardëshe – këta yje hyjnë në vitin 2023 si artistët më të pasur në botë

Yjet
Shpjegimi i neurologëve për sindromën e personit të ngurtë

Shpjegimi i neurologëve për sindromën e personit të ngurtë

Shëndetësi Lajme
Diagnoza dëshpëruese! Çfarë është gjendja shëndetësore me të cilën u diagnostikua Celine Dion

Diagnoza dëshpëruese! Çfarë është gjendja shëndetësore me të cilën u diagnostikua Celine Dion

Shëndetësi Lajme
Celine Dion zbulon se është diagnostikuar me sëmundjen e pashërueshme neurologjike SPS

Celine Dion zbulon se është diagnostikuar me sëmundjen e pashërueshme neurologjike SPS

Yjet
Celine Dion flet për gjendjen e saj shëndetësore: Shërimi është i ngadaltë

Celine Dion flet për gjendjen e saj shëndetësore: Shërimi është i ngadaltë

Po Flitet
Celine Dion anulon turneun në Amerikën e Veriut për arsye shëndetësore

Celine Dion anulon turneun në Amerikën e Veriut për arsye shëndetësore

Yjet
Dhjetë muzikantët më të pasur në botë për vitin 2021

Dhjetë muzikantët më të pasur në botë për vitin 2021

Yjet
Një djalë ndryshon emrin në Celine Dion – pasi piu disa gota verë

Një djalë ndryshon emrin në Celine Dion – pasi piu disa gota verë

Fun Lajme
Celine Dion luan në dramën romantike me Sam Heughan dhe Priyanka Chopra

Celine Dion luan në dramën romantike me Sam Heughan dhe Priyanka Chopra

TV / Film
Në moshën 52 vjeçare, Celine Dion shfaq këmbët e rrezitura dhe të tonifikuara përmes veshjes metalike

Në moshën 52 vjeçare, Celine Dion shfaq këmbët e rrezitura dhe të tonifikuara përmes veshjes metalike

Yjet
Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Yjet
Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Muzikë
Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Yjet
Dymbëdhjetë këngët e famshme që i adhuron bota, por këngëtarët dhe autorët e tyre i urrejnë

Dymbëdhjetë këngët e famshme që i adhuron bota, por këngëtarët dhe autorët e tyre i urrejnë

Muzikë
Celine Dion ndryshon tekstin e “My Heart Will Go On” duke ia përshtatur pandemisë coronavirus

Celine Dion ndryshon tekstin e “My Heart Will Go On” duke ia përshtatur pandemisë coronavirus

Muzikë
Celine Dion testohet për coronavirus, detyrohet të shtyjë për në nëntor dy koncertet e parapara të mbaheshin këtë muaj

Celine Dion testohet për coronavirus, detyrohet të shtyjë për në nëntor dy koncertet e parapara të mbaheshin këtë muaj

Po Flitet
Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që u kthyen në mbretëresha të vërteta pasi ndërruan ngjyrën e flokëve

Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që u kthyen në mbretëresha të vërteta pasi ndërruan ngjyrën e flokëve

Yjet
Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së të ëmës dhe mban një fjalim emocional në AmericanAirlines Arena

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së të ëmës dhe mban një fjalim emocional në AmericanAirlines Arena

Yjet
Celine Dion përgjigjet në pyetjen rreth mbijetesës së mundshme të karakterit kryesor në “Titanic”

Celine Dion përgjigjet në pyetjen rreth mbijetesës së mundshme të karakterit kryesor në “Titanic”

Po Flitet
Kënga e re e Celine Dion flet për pranimin e mangësive

Kënga e re e Celine Dion flet për pranimin e mangësive

Muzikë
Celine Dion u përgjigjet kritikëve rreth peshës së saj: Nuk mund t’u pëlqesh të gjithëve

Celine Dion u përgjigjet kritikëve rreth peshës së saj: Nuk mund t’u pëlqesh të gjithëve

Yjet
Celine Dion thotë se ‘nuk është e gatshme të takohet me askënd’ pas vdekjes së burrit të saj, René Angélil

Celine Dion thotë se ‘nuk është e gatshme të takohet me askënd’ pas vdekjes së burrit të saj, René Angélil

Yjet