LAJMI I FUNDIT:

Ashley Tisdale ndan pamjet ‘ikonike’ që do të kishte veshur në “Met Gala 2022”

Ashley Tisdale ndan pamjet ‘ikonike’ që do të kishte veshur në “Met Gala 2022”

Çfarë rikthimi “i mrekullueshëm” i modës.

Ndërsa Ashley Tisdale nuk arriti të merrte një ftesë për “Met Gala 2022” të hënën, kjo nuk e pengoi atë të ndante idetë e saj të veshjeve për tapetit e kuq.


“Nëse ndonjëherë do të më ftojnë në Met Gala, do të përsërisja një nga pamjet e mia ikonike të së kaluarës”, shkroi ylli i “High School Musical Star” në Twitter disa orë përpara festës së mrekullueshme, duke ndarë fotot e katër veshjeve veçanërisht të paharrueshme për frymëzim.

Postimi i Tisdale mblodhi shpejt më shumë se 83 mijë ‘retweet’, me shumë fansa që argumentuan se ajo meriton një ftesë në natën më të madhe të modës.

Ashley Tisdale flet për shqetësimin gjatë shtatzënisë: 'Nuk kam ndjerë kurrë dhimbje të tillë'
Lexo po ashtu Ashley Tisdale flet për shqetësimin gjatë shtatzënisë: 'Nuk kam ndjerë kurrë dhimbje të tillë'

“’Moda e Ashley Tisdale në tapetit të kuq gjatë viteve 2000’ duhet të jetë tema e vitit të ardhshëm”, tha njëri me tallje, të cilit Tisdale iu përgjigj, “O Zot imagjino të veshësh çizme Uggs në Met Gala”. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Ja përse do të duhej të masturboni gjatë menstruacioneve

Ja përse do të duhej të masturboni gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqim i shëndetshëm
Si ta dalloj infeksionin pas prerjes cezariane: Simptomat shfaqen shpejt pas operacionit

Si ta dalloj infeksionin pas prerjes cezariane: Simptomat shfaqen shpejt pas operacionit

Për nënat
Kjo teknikë prerjeje u jep flokëve tri herë më shumë volum se çdo produkt

Kjo teknikë prerjeje u jep flokëve tri herë më shumë volum se çdo produkt

Flokë dhe stil
Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Femra
Kalo në kategori