LAJMI I FUNDIT:

Arb Manaj

45 Artikuj

Nga Rrahmani te Muslija – Top pesë lojtarët që shkëlqyen në javën që lamë pas

Nga Rrahmani te Muslija – Top pesë lojtarët që shkëlqyen në javën që lamë pas

Ndërkombëtare
Arb Manaj gjen golin në Kroaci me fanellën e Slaven Belupos

Arb Manaj gjen golin në Kroaci me fanellën e Slaven Belupos

Ndërkombëtare
Zyrtare: Arb Manaj i bashkohet Slaven Belupos

Zyrtare: Arb Manaj i bashkohet Slaven Belupos

Ligat tjera
Arb Manaj shpërthen me katër gola në Kupën e Turqisë

Arb Manaj shpërthen me katër gola në Kupën e Turqisë

Ndërkombëtare
Zyrtare: Arb Manaj i bashkohet Bandirmasporit

Zyrtare: Arb Manaj i bashkohet Bandirmasporit

Ndërkombëtare
Kosova mposhtet nga Guinea, golin për Dardanët e shënon Arb Manaj

Kosova mposhtet nga Guinea, golin për Dardanët e shënon Arb Manaj

Përfaqësuesja e Kosovës
Arb Manaj, gjurmëve të Vedat Muriqit në Turqi: Sezoni i parë, suksesi, golat, ftesa nga Kosova dhe e ardhmja

Arb Manaj, gjurmëve të Vedat Muriqit në Turqi: Sezoni i parë, suksesi, golat, ftesa nga Kosova dhe e ardhmja

Përfaqësuesja e Kosovës
Fantastik Arb Manaj – realizon dy gola në fitoren bindëse të Balikesirspor

Fantastik Arb Manaj – realizon dy gola në fitoren bindëse të Balikesirspor

Ndërkombëtare
Trepça ’89 kthehet në ‘minierë’ futbollistësh, pesë lojtarë të shitur në gjashtë muajt e fundit

Trepça ’89 kthehet në ‘minierë’ futbollistësh, pesë lojtarë të shitur në gjashtë muajt e fundit

Superliga
Flet Arb Manaj, njeriu i momentit në Ligën e Parë të Turqisë

Flet Arb Manaj, njeriu i momentit në Ligën e Parë të Turqisë

Ligat tjera
Arb Manaj nuk ndalet me gola në Turqi, shënoi në fitoren e Ankara Keciorengucu

Arb Manaj nuk ndalet me gola në Turqi, shënoi në fitoren e Ankara Keciorengucu

Ndërkombëtare
Manaj i pandalshëm në Turqi, shënon dy gola e asiston në dy të tjerë për Ankara Keciorengucun

Manaj i pandalshëm në Turqi, shënon dy gola e asiston në dy të tjerë për Ankara Keciorengucun

Ndërkombëtare
Manaj shënon në Turqi, shpëton skuadrën e tij nga humbja

Manaj shënon në Turqi, shpëton skuadrën e tij nga humbja

Ndërkombëtare
Ankara prezanton Arb Manajn dhe jep detajet e transferimit të tij

Ankara prezanton Arb Manajn dhe jep detajet e transferimit të tij

Ndërkombëtare
Zyrtare: Arb Manaj kalon te FC Ankara Keciorengucu

Zyrtare: Arb Manaj kalon te FC Ankara Keciorengucu

Ligat tjera
Formacioni më i mirë i javës së tretë në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së tretë në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
89-shi fiton me golin e Manajt, Llapi ende pa pikë

89-shi fiton me golin e Manajt, Llapi ende pa pikë

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Superliga
Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Superliga
Trepça ’89 me fitoren ndaj Prishtinës e arrin mbijetesën në Superligë

Trepça ’89 me fitoren ndaj Prishtinës e arrin mbijetesën në Superligë

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Superliga
Ballkani fiton bindshëm ndaj Trepçës ’89, i qëndron afër Prishtinës dhe Dritës

Ballkani fiton bindshëm ndaj Trepçës ’89, i qëndron afër Prishtinës dhe Dritës

Superliga
Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Superliga