LAJMI I FUNDIT:

Ankara prezanton Arb Manajn dhe jep detajet e transferimit të tij

Ankara prezanton Arb Manajn dhe jep detajet e transferimit të tij

Arb Manaj edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës turke Ankara Keciorengucu.

Reklama

Sulmuesi është larguar nga Trepça ’89 dhe i është bashkuar klubit turk që bënë pjesë në Ligën e Parë.

Ankara ka zbuluar edhe detajet e transferimit, teksa Manaj ka nënshkruar një kontratë tri vjeçare me këtë klub.

“Klubi ynë Ankara Keciorengucu ka nënshkruar me sulmuesin Arb Manaj”.

“22-vjeçari vjen nga Trepça ’89 në Kosovë ku ka shënuar 18 gola në 29 ndeshje”.

“I urojmë mirëseardhje transferimit tonë dhe i urojmë suksese”, thuhet në njoftimin e klubit turk.

Klubi nga kryeqyteti i Turqisë synon që të futet në Superligën turke me Manajn në krye të sulmit.

Kujtojmë që Trepça ’89 ka fituar 75 mijë euro nga shitja e Manajt. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori