LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Kosovës

5844 Artikuj

Abazi konfirmon ankesën në FFK: Presim fitore në tavolinë

Abazi konfirmon ankesën në FFK: Presim fitore në tavolinë

Superliga
Infantino me një telegram urimi uron Ballkanin për titullin e kampionit

Infantino me një telegram urimi uron Ballkanin për titullin e kampionit

Superliga
Zyrtare: Prishtina nënshkruan me ish-fundorin e Pejës, Devoe Joseph

Zyrtare: Prishtina nënshkruan me ish-fundorin e Pejës, Devoe Joseph

Super Liga
Trajneri Curri me fjalë të mëdha për Prishtinën pas triumfit në finale

Trajneri Curri me fjalë të mëdha për Prishtinën pas triumfit në finale

Superliga
Shkëlqeu me Ferizajn, Gentrit Halili merr oferta të rëndësishme nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut

Shkëlqeu me Ferizajn, Gentrit Halili merr oferta të rëndësishme nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut

Superliga
Skuadrat që garojnë në Superligën e Kosovës për edicionin 2023/24

Skuadrat që garojnë në Superligën e Kosovës për edicionin 2023/24

Superliga
Heroi i Lirisë deklarohet për rikthimin në elitën e futbollit kosovar

Heroi i Lirisë deklarohet për rikthimin në elitën e futbollit kosovar

Superliga
Trajneri i Lirisë i lumtur me rikthimin në Superligë

Trajneri i Lirisë i lumtur me rikthimin në Superligë

Superliga
Koha e rregullt dhe vazhdimet nuk e përcaktuan fituesin në barazh: Liria përmes penalltive mposht Ferizajn për t’u rikthyer në Superligë

Koha e rregullt dhe vazhdimet nuk e përcaktuan fituesin në barazh: Liria përmes penalltive mposht Ferizajn për t’u rikthyer në Superligë

Superliga
Shkon në vazhdime ndeshja e barazhit mes Ferizajt dhe Lirisë

Shkon në vazhdime ndeshja e barazhit mes Ferizajt dhe Lirisë

Superliga
Ferizaj – Liria kërkojnë biletën për sezonin e ardhshëm në Superligë, formacionet zyrtare

Ferizaj – Liria kërkojnë biletën për sezonin e ardhshëm në Superligë, formacionet zyrtare

Superliga
Kush do të luajë në Superligën e Kosovës në sezonin e ardhshëm, Ferizaj apo Liria?

Kush do të luajë në Superligën e Kosovës në sezonin e ardhshëm, Ferizaj apo Liria?

Superliga
Sfida e barazhit, te Liria nuk ia kanë frikën Ferizajt

Sfida e barazhit, te Liria nuk ia kanë frikën Ferizajt

Superliga
Vedat Muriqi me mesazh të fuqishëm për Lirinë para ndeshjes së barazhit me Ferizajn

Vedat Muriqi me mesazh të fuqishëm për Lirinë para ndeshjes së barazhit me Ferizajn

Superliga
Zyrtare: Albion Kurtaj largohet nga Llapi

Zyrtare: Albion Kurtaj largohet nga Llapi

Superliga
Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
Marko Simonovski, largimi i radhës nga Drita

Marko Simonovski, largimi i radhës nga Drita

Superliga
Skuadra e Ferizajt futet në karantinë para ndeshjes së barazhit me Lirinë

Skuadra e Ferizajt futet në karantinë para ndeshjes së barazhit me Lirinë

Superliga
Drita dhe Ardian Limani ndajnë rrugët pas gjashtë vitesh

Drita dhe Ardian Limani ndajnë rrugët pas gjashtë vitesh

Superliga
Drita ndanë rrugët me Ilir Blakçorrin

Drita ndanë rrugët me Ilir Blakçorrin

Superliga
Mësohet data për ndeshjen e barazhit mes Ferizajt dhe Lirisë

Mësohet data për ndeshjen e barazhit mes Ferizajt dhe Lirisë

Superliga
Ferizaj dhe Lira përballen të dielën në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ për ndeshjen finale të barazhit

Ferizaj dhe Lira përballen të dielën në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ për ndeshjen finale të barazhit

Superliga
Ferizaj del me reagim zyrtar: Jemi të pastër

Ferizaj del me reagim zyrtar: Jemi të pastër

Superliga
FFK reagon për dy ndeshjet e dyshuara për tolerime në Albi Mall Superligë

FFK reagon për dy ndeshjet e dyshuara për tolerime në Albi Mall Superligë

Superliga