LAJMI I FUNDIT:
Antoine Griezmann

Antoine Griezmann

902 Artikuj

Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndryshon lista e lojtarëve më të paguar në botë – pas kontratës së re të Salahut te Liverpooli

Ndërkombëtare
Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Miralem Pjanic, nuk do të blihet nga Besiktas: Barcelona duhet ta heq qafe, pasi ai i kushton klubit 30 milionë euro në vit

Miralem Pjanic, nuk do të blihet nga Besiktas: Barcelona duhet ta heq qafe, pasi ai i kushton klubit 30 milionë euro në vit

La Liga
Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Ndërkombëtare
Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Shkumbin Pireva
Barcelona bën bilancet me lojtarët e huazuar – nëse ata shiten do të kenë rast të marrin Haalandin

Barcelona bën bilancet me lojtarët e huazuar – nëse ata shiten do të kenë rast të marrin Haalandin

La Liga
Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

La Liga
Dembele-Coutinho-Griezmann: Një investim i madh prej 415 milionë euro, por totalisht i dështuar

Dembele-Coutinho-Griezmann: Një investim i madh prej 415 milionë euro, por totalisht i dështuar

La Liga
I vunë emrin Griezmann Mbappe, shpërthejnë mesazhet në rrjetet sociale për të posalindurin

I vunë emrin Griezmann Mbappe, shpërthejnë mesazhet në rrjetet sociale për të posalindurin

Ndërkombëtare
Conte dëshiron transferimin e Griezmannit dhe Kessiet te Tottenhami

Conte dëshiron transferimin e Griezmannit dhe Kessiet te Tottenhami

Premier League
Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

La Liga
Ferran Torres futet në mesin e 10 transferimeve më të shtrenjta në histori të Barcelonës – por kush janë më të kushtueshmit?

Ferran Torres futet në mesin e 10 transferimeve më të shtrenjta në histori të Barcelonës – por kush janë më të kushtueshmit?

La Liga
Lëndimi i Griezmann, është lajm i hidhur për Atletico Madridin

Lëndimi i Griezmann, është lajm i hidhur për Atletico Madridin

La Liga
Notat e lojtarëve: Porto 1-3 Atletico Madrid, vlerësohet Griezmann

Notat e lojtarëve: Porto 1-3 Atletico Madrid, vlerësohet Griezmann

Liga e Kampionëve
Çdo fitues i Topit të Artë në epokën Ronaldo – Messi, nëse dyshja mund ta fitonin vetëm nga një herë

Çdo fitues i Topit të Artë në epokën Ronaldo – Messi, nëse dyshja mund ta fitonin vetëm nga një herë

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Cadiz 1-4 Atletico Madrid, vlerësimi i lartë për Griezmann

Notat e lojtarëve: Cadiz 1-4 Atletico Madrid, vlerësimi i lartë për Griezmann

La Liga
Atletico Madridi fiton në apel, Greizmann do të luajë ndaj Milanit

Atletico Madridi fiton në apel, Greizmann do të luajë ndaj Milanit

Liga e Kampionëve
Loja e rrezikshme ndaj Firminos, i kushton Griezmannit me mungesë ndaj Milanit

Loja e rrezikshme ndaj Firminos, i kushton Griezmannit me mungesë ndaj Milanit

Liga e Kampionëve
Dy formacione me lojtarët që tashmë janë konfirmuar se do luajnë në Kupën e Botës – skema të ndryshme, por të mbushura me yje

Dy formacione me lojtarët që tashmë janë konfirmuar se do luajnë në Kupën e Botës – skema të ndryshme, por të mbushura me yje

Përfaqësueset
Griezmann ‘sulmon’ gjyqtarin kryesor pas humbjes së Atletico Madrid ndaj Liverpoolit

Griezmann ‘sulmon’ gjyqtarin kryesor pas humbjes së Atletico Madrid ndaj Liverpoolit

Liga e Kampionëve
Nga rezultatet deri tek sistemi dhe raporti me Laportan, këto janë arsyet e Barcelonës për shkarkimin e Koemanit

Nga rezultatet deri tek sistemi dhe raporti me Laportan, këto janë arsyet e Barcelonës për shkarkimin e Koemanit

La Liga
Atletico Madrid – Liverpool, po del të jetë ndeshje e zjarrtë – katër gola në pjesën e parë

Atletico Madrid – Liverpool, po del të jetë ndeshje e zjarrtë – katër gola në pjesën e parë

Liga e Kampionëve
Mbappe u përgjigj në mënyrë qesharake pasi Antoine Griezmann e transferoi atë për Newcastlen në ‘Football Manager’

Mbappe u përgjigj në mënyrë qesharake pasi Antoine Griezmann e transferoi atë për Newcastlen në ‘Football Manager’

Ndërkombëtare
Natën që Barcelona nënshkroi me Griezmann, bordi i klubit e kuptoi se nuk kishte para për ta blerë dhe mori hua

Natën që Barcelona nënshkroi me Griezmann, bordi i klubit e kuptoi se nuk kishte para për ta blerë dhe mori hua

La Liga