LAJMI I FUNDIT:
Ander Herrera

Ander Herrera

132 Artikuj

Info

Ander Herrera është lojtar spanjoll i lindur më 14 gusht 1989.

“Një mësues, një legjendë dhe një qyqar” – Ander Herrera përshkruan Van Gaalin, Jose Mourinhon dhe Solskjaerin

“Një mësues, një legjendë dhe një qyqar” – Ander Herrera përshkruan Van Gaalin, Jose Mourinhon dhe Solskjaerin

Premier League
Ander Herrera shpërthen në lot dhe largohet nga podkasti i United, ndërsa flet se si u trajtua nga klubi

Ander Herrera shpërthen në lot dhe largohet nga podkasti i United, ndërsa flet se si u trajtua nga klubi

Premier League
Ka edhe dy vite kontratë, por PSG e shkëputë marrëveshjen me Herreran

Ka edhe dy vite kontratë, por PSG e shkëputë marrëveshjen me Herreran

Ligue 1
“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

Ligue 1
PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

Ligue 1
I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

Ligue 1
Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Ligue 1
Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Ligue 1
Ander Herrera, lojtari i fundit që përfshihet në debatin Ronaldo-Messi, cili është “G.O.A.T”-i

Ander Herrera, lojtari i fundit që përfshihet në debatin Ronaldo-Messi, cili është “G.O.A.T”-i

Ligue 1
Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Ligue 1
Herrera zbulon diçka nga dieta sekrete e PSG-së: Pas ndeshjes duket sikur po urinoni gjak

Herrera zbulon diçka nga dieta sekrete e PSG-së: Pas ndeshjes duket sikur po urinoni gjak

Ligue 1
Notat e lojtarëve, PSG 2-0 Montpellier: Herrera yll i mbrëmjes

Notat e lojtarëve, PSG 2-0 Montpellier: Herrera yll i mbrëmjes

Ligue 1
Herrera: Mbappe më tregoi dy javë para mbylljes së afatit kalimtar se ai do të qëndronte te PSG

Herrera: Mbappe më tregoi dy javë para mbylljes së afatit kalimtar se ai do të qëndronte te PSG

Ligue 1
PSG nuk fiton ndaj Brugge në debutimin e Messit në Ligën e Kampionëve

PSG nuk fiton ndaj Brugge në debutimin e Messit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
PSG 4-0 Clermont, nota e Rashanit dhe të tjerëve

PSG 4-0 Clermont, nota e Rashanit dhe të tjerëve

Ligue 1
PSG fiton thellë ndaj Clermontit të Rashanit

PSG fiton thellë ndaj Clermontit të Rashanit

Ligue 1
Ardhja e Messi do të shkaktojë edhe largime, gjashtë lojtarë të PSG-së mund të largohen – në mesin e tyre edhe yje

Ardhja e Messi do të shkaktojë edhe largime, gjashtë lojtarë të PSG-së mund të largohen – në mesin e tyre edhe yje

Ligue 1
PSG vë në shitje 10 lojtarë, për të financuar transferimin e Messit

PSG vë në shitje 10 lojtarë, për të financuar transferimin e Messit

Ligue 1
PSG duhet të shesë lojtarë në vlerë 200 milionë euro këtë verë – shtatë emra në listën e shitjes

PSG duhet të shesë lojtarë në vlerë 200 milionë euro këtë verë – shtatë emra në listën e shitjes

Ligue 1
Herrera me pretendime të forta për ndeshjen ndaj Cityt, fajëson gjyqtarin për ndikim dhe sharje ndaj Paredesit

Herrera me pretendime të forta për ndeshjen ndaj Cityt, fajëson gjyqtarin për ndikim dhe sharje ndaj Paredesit

Liga e Kampionëve
Trajneri i ri nuk llogaritë në pesë lojtarë – PSG i nxjerr në shitje

Trajneri i ri nuk llogaritë në pesë lojtarë – PSG i nxjerr në shitje

Ligue 1
PSG pa shtatë lojtarët kryesor përballë Unitedit në rikthimin e Ligës së Kampionëve

PSG pa shtatë lojtarët kryesor përballë Unitedit në rikthimin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Për rastet e humbura, Herrera: Tash ndihemi tmerrësisht keq

Për rastet e humbura, Herrera: Tash ndihemi tmerrësisht keq

Liga e Kampionëve
Nga zero në hero: Pesë ‘dështimet’ e Unitedit që do të luajnë në finalet evropiane këtë javë

Nga zero në hero: Pesë ‘dështimet’ e Unitedit që do të luajnë në finalet evropiane këtë javë

Ndërkombëtare