LAJMI I FUNDIT:

Amal Clooney

43 Artikuj

Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim

Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim

Moda
Modeli i ri i flokëve i Amal Clooney-t i heq 10 vjet nga fytyra dhe secila prej nesh mund ta ketë lehtësisht!

Modeli i ri i flokëve i Amal Clooney-t i heq 10 vjet nga fytyra dhe secila prej nesh mund ta ketë lehtësisht!

Flokë dhe stil
Veshjet e punës dhe moda: Tri këshilla që mësuam nga Amal Clooney!

Veshjet e punës dhe moda: Tri këshilla që mësuam nga Amal Clooney!

Keshilla Modë
George Clooney zbulon momentin kur i kishte propozuar bashkëshortes: Ajo mendonte se unaza i përkiste dikujt tjetër

George Clooney zbulon momentin kur i kishte propozuar bashkëshortes: Ajo mendonte se unaza i përkiste dikujt tjetër

Yjet
Clooney dhe Roberts e përsëritën 80 herë skenën e puthjes në filmin e ri, gjë që e befasoi bashkëshorten e aktorit

Clooney dhe Roberts e përsëritën 80 herë skenën e puthjes në filmin e ri, gjë që e befasoi bashkëshorten e aktorit

TV / Film
George Clooney tregohet një ‘xhentëlmen’ i vërtetë për gruan e tij Amal gjatë një mbrëmje darke

George Clooney tregohet një ‘xhentëlmen’ i vërtetë për gruan e tij Amal gjatë një mbrëmje darke

Yjet
Amal Clooney ka treguar se si ajo vesh fustan të shkurtër të zi

Amal Clooney ka treguar se si ajo vesh fustan të shkurtër të zi

Moda
George Clooney shijon një mbrëmje romantike me të dashurën 17 vjet më të re në liqenin Como të Italisë

George Clooney shijon një mbrëmje romantike me të dashurën 17 vjet më të re në liqenin Como të Italisë

Yjet
E dëgjoi këshillën e bashkëshortes, George Clooney thotë se refuzoi 35 milionë dollarë për t’u shfaqur në reklamat e një linje ajrore

E dëgjoi këshillën e bashkëshortes, George Clooney thotë se refuzoi 35 milionë dollarë për t’u shfaqur në reklamat e një linje ajrore

Yjet
George Clooney u kërkon mediave që të mos publikojnë foto të fëmijëve të tij: Mund të ua rrezikoni jetën

George Clooney u kërkon mediave që të mos publikojnë foto të fëmijëve të tij: Mund të ua rrezikoni jetën

Yjet
George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

Po Flitet
Përmbyset e tëra në ujë, rezidenca milionëshe e George Clooneyt

Përmbyset e tëra në ujë, rezidenca milionëshe e George Clooneyt

Yjet
Sofia Vergara dhe George Clooney në film të përbashkët, Amal është xheloze

Sofia Vergara dhe George Clooney në film të përbashkët, Amal është xheloze

TV / Film
George dhe Amal Clooney dhurojnë 100 mijë dollarë për të ndihmuar viktimat në Bejrut

George dhe Amal Clooney dhurojnë 100 mijë dollarë për të ndihmuar viktimat në Bejrut

Yjet
Nga përbetimi që do të ishte beqar për gjithë jetën e deri te njohja rastësore – historia e famshme e dashurisë së George dhe Amal Clooneyt

Nga përbetimi që do të ishte beqar për gjithë jetën e deri te njohja rastësore – historia e famshme e dashurisë së George dhe Amal Clooneyt

Yjet
George dhe Amal Clooney dhurojnë një milion dollarë për rikuperimin e dëmeve nga coronavirusi

George dhe Amal Clooney dhurojnë një milion dollarë për rikuperimin e dëmeve nga coronavirusi

Yjet
Pamje shokuese nga përmbytja e pronës së George Clooneyt në vlerë prej 12 milionë eurosh

Pamje shokuese nga përmbytja e pronës së George Clooneyt në vlerë prej 12 milionë eurosh

Po Flitet
Të famshmit që i shpenzojnë paratë e tyre për t’i ndihmuar të tjerët

Të famshmit që i shpenzojnë paratë e tyre për t’i ndihmuar të tjerët

Imran Amiti
Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Po Flitet
Kështu duket veshja perfekt afariste: Amal Clooney u ka mbajtur leksion mode të gjithëve!

Kështu duket veshja perfekt afariste: Amal Clooney u ka mbajtur leksion mode të gjithëve!

Modë
Familja e Obamas ka qëndruar në vilën e Clooneyt në Itali – gjoba për ata që afrohen më shumë se perimetri i caktuar

Familja e Obamas ka qëndruar në vilën e Clooneyt në Itali – gjoba për ata që afrohen më shumë se perimetri i caktuar

Po Flitet
George Clooney i frikësuar nga ISIS se mos e sulmojnë gruan e tij

George Clooney i frikësuar nga ISIS se mos e sulmojnë gruan e tij

Yjet
George Clooney hedh poshtë spekulimet për ndarje nga bashkëshortja, çifti po mendojnë adoptimin e një fëmije?

George Clooney hedh poshtë spekulimet për ndarje nga bashkëshortja, çifti po mendojnë adoptimin e një fëmije?

Po Flitet
Gjashtë dama të famshme që s’ndjekin asnjë trend të vetëm

Gjashtë dama të famshme që s’ndjekin asnjë trend të vetëm

Modë