Ajo e ka ecur me një fustan të kuq të mrekullueshëm dhe ka magjepsur të gjithë të pranishmit

Reklama

Avokatja e specializuar për të drejtat e njeriut, Amal Clooney, dhe bukuroshe e bashkëshorte e aktorit George Clooney, ka rinuar dukjen e saj të re me nuancë flokësh.

Në publikimin të cilin stilisti i saj e postoi floktari i saj Dimitris në rrjetet shoqërore, mund ta shohim që kjo zeshkane tani duket edhe më e bukur edhe më e re, transmeton Telegrafi.

Amal me modelin e ri të flokëve shëtiti në ndarjen e shpërblimeve të Qendrës Kennedy në Washington.

U shfaq me George Clooney-në veshje më elegante se kurrë më parë. Kishte veshur një fustan të kuq luksoz që e theksonte figurën e bukur saj në mënyrë fenomenale.

Reklama
Reklama

Aktori, nga ana tjetër, kishte veshur një kostum klasik të zi dhe një këmishë të bardhë me kravatë-flutur.

Mirëpo, gjithë vëmendjen e mori avokatja me grimin spektakolar, gjë që i shkaktoi pak telashe kur pozoi në tapetin e kuq palltoja e saj e gjatë. Kjo është arsyeja pse George Clooney pati mundësinë të tregojë edhe një herë se sa snob është.

Teksa pozonte për fotoreporterët e pranishëm, kjo bukuroshe u ngatërrua dhe duke qenë se është shumë e gjatë nuk mundi të bënte asgjë. Por Clooney vendosi të bëhej stilisti i saj për një minutë dhe përmes disa lëvizjeve, ai e lejoi atë të demonstronte gjithë magjepsjen e saj në veprim.

Reklama

Shihni pse Amal konsiderohet si një nga zonjat më të bukura të skenës botërore në galerinë e mëposhtme:

Reklama

profimedia

/Telegrafi/