LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara dhe George Clooney në film të përbashkët, Amal është xheloze

Sofia Vergara dhe George Clooney në film të përbashkët, Amal është xheloze
(Foto: John Lamparski/Getty Images/Guliver)

Pakënaqësitë në martesën e Amal dhe George Clooney nuk kanë të ndalur, ndërsa së fundmi vaj zjarrit i ka hedhur Sofia Vergara, e cila i ka bërë një ofertë hamshorit hollivudian.

Në fakt, aktorja i ka propozuar 59-vjeçarit që të luajnë bashkë në një komedi, për të cilën producentët presin që të bëhet hit – shkruan Entertainment Times.

“Clooney është i shkëlqyer në komedi, ndërsa krahas kësaj i tërheq femrat, po aq sa Sofia që është seksi për meshkujt”.

Amal dhe George Clooney (Foto: Stuart C. Wilson/Getty Images/Guliver)

“Për të do të ishte një frymëmarrje nga filmat seriozë, të cilët i ka xhiruar në citet e fundit, ndërsa kjo do t’i gëzonte fansat e tij”, ka thënë një burim i afërt me aktorin.

Burimet kanë thënë se partnerja e tij është e shqetësuar dhe xheloze për këtë gjë, edhe pse akoma nuk kanë nisur xhirimet e filmit. Njëherësh, jokomod duket si ndehet edhe bashkëshorti i aktores, Joe Manganiello. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CC6bdI6FVgW