George dhe Amal Clooney kanë shijuar një mbrëmje romantike të premten gjatë pushimeve të tyre në Lake Como, Itali.

Reklama

Dyshja u panë duke shkuar për një shëtitje në një tarracë me pamje nga liqeni përpara se më vonë të hipnin në një varkë për një udhëtim në mbrëmje me një grup miqsh.

Amal, 44 vjeçare, dukej magjepsëse për mbrëmjen teksa veshi një fustan të shkurtër të bardhë teksa dilte me bashkëshortin, George, 61 vjeç.

Foto: MEGA

Dukjen e kompletoi me një sërë aksesorësh, çantë floriri e po ashtu edhe me taka ngjyrë ari.

George nga ana tjetër u shfaq në formë me një xhaketë ngjyrë gri e pantallona të ngjashme, të cilat i kombinoi me një këmishë të bardhë.

Të gjitha lajmet nga George Clooney Të gjitha lajmet nga George Clooney
Reklama

Çifti u shfaqën në humor të mirë teksa gjatë gjithë kohës mbanin duart me njëri-tjetrin.

Reklama

Foto: Mega

Të njëjtit u takuan në vitin 2013 në një darkë të organizuar nga miq të përbashkët.

Ata u martuan në një ceremoni luksoze në Venecia në vitin 2014 dhe kanë bashkë binjakët: Alexander dhe Ella. /Telegrafi/

Foto: Mega

Foto: Mega

Foto: Mega