LAJMI I FUNDIT:

Alan Shearer

63 Artikuj

Formacioni që Unitedi mund të kishte sikur planet e transferimeve të shkonin mirë (Foto)

Formacioni që Unitedi mund të kishte sikur planet e transferimeve të shkonin mirë (Foto)

Premier League
“Ibrahimovic nuk është lojtar i klasit botëror”

“Ibrahimovic nuk është lojtar i klasit botëror”

Premier League
“Sanchez nuk është lojtar i klasit botëror”

“Sanchez nuk është lojtar i klasit botëror”

Premier League
Dikur ishin futbollistë të mëdhenj, por u bënë trajner të ‘tmerrshëm’ (Video)

Dikur ishin futbollistë të mëdhenj, por u bënë trajner të ‘tmerrshëm’ (Video)

Ndërkombëtare
Yjet që këputën ligamentet e gjurit, por u kthyen më të fortë se që ishin (Foto)

Yjet që këputën ligamentet e gjurit, por u kthyen më të fortë se që ishin (Foto)

Ndërkombëtare
Futbollistët me më shumë gola në histori të Ligës Premier (Foto)

Futbollistët me më shumë gola në histori të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Shearer: Ozil dukej i lodhur dhe gabonte vazhdimisht

Shearer: Ozil dukej i lodhur dhe gabonte vazhdimisht

Premier League
Berbatov tregon kush është heroi i tij i futbollit

Berbatov tregon kush është heroi i tij i futbollit

Ndërkombëtare
Nuk ndalen lëvdatat për Agueron: Njëri nga më të mirët në botë

Nuk ndalen lëvdatat për Agueron: Njëri nga më të mirët në botë

Premier League
Shearer: Ka vetëm një lojtar të klasit botëror në Ligën Premier (Video)

Shearer: Ka vetëm një lojtar të klasit botëror në Ligën Premier (Video)

Premier League
Shearer ka një këshillë të rëndësishme për Rooneyn

Shearer ka një këshillë të rëndësishme për Rooneyn

Futboll
Këta janë 15 fituesit e “Këpucës së Artë” në Kampionatet Evropiane (Foto)

Këta janë 15 fituesit e “Këpucës së Artë” në Kampionatet Evropiane (Foto)

Nol Elshani
Golat më të shpejtë në kampionatin evropian: Kush e mban rekordin? (Video)

Golat më të shpejtë në kampionatin evropian: Kush e mban rekordin? (Video)

Rishikime
Golashënuesit më të mirë në historinë e Kampionatit Evropian (Foto)

Golashënuesit më të mirë në historinë e Kampionatit Evropian (Foto)

Arbios Kryeziu
Top golashënuesit e Kampionateve Evropiane (Foto)

Top golashënuesit e Kampionateve Evropiane (Foto)

Futboll