LAJMI I FUNDIT:

Shearer ka një këshillë të rëndësishme për Rooneyn

Shearer ka një këshillë të rëndësishme për Rooneyn

Ish-kapiteni i Anglisë ka këshilluar Wayne Rooneyn të pensionohet nga kombëtarja angleze.

Alan Shearer ka këshilluar sulmuesin e Manchester United që të mendoj për vetën e tij dhe të pensionohet nga kombëtarja angleze.


“Është koha që Rooney të mendoj për veten e tij”, ka thënë Alan Shearer për mediat angleze, transmeton Telegrafi.

Allerdyce publikon listën e tij të parë si trajneri i Anglisë
Lexo po ashtu Allerdyce publikon listën e tij të parë si trajneri i Anglisë

“Kjo do të thotë pensionimin nga futbolli ndërkombëtar”, ka përfunduar legjenda e Anglisë dhe Newcastlet.

Nuk është vetëm ish-kapiteni i Newcastle që e këshillon Rooneyn që të largohet nga kombëtarja pasi para tij e kanë bërë edhe tjerë emra të mëdhenj. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Bundesliga

"Ky është qëllimi im personal" - Ylli i harruar nga Real Madridi i dërgon një mesazh të fuqishëm klubit spanjoll

Serie A
Sozia e Messit është një yll i vërtetë kudo që shfaqet, por ka vetëm një “të metë”

Sozia e Messit është një yll i vërtetë kudo që shfaqet, por ka vetëm një “të metë”

Ndërkombëtare
Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

La Liga
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Premier League
Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Sport
Kalo në kategori