LAJMI I FUNDIT:

Alan Shearer

62 Artikuj

Postimi i Shearer në lidhje me kalimin e Kane te Bayern Munich është bërë viral

Postimi i Shearer në lidhje me kalimin e Kane te Bayern Munich është bërë viral

Ndërkombëtare
Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Premier League
Erling Haaland ende ka shansin t’i thyejë tri rekordet historike me gola

Erling Haaland ende ka shansin t’i thyejë tri rekordet historike me gola

Premier League
Rekordthyesi Haaland shkruan historinë në Ligën Premier

Rekordthyesi Haaland shkruan historinë në Ligën Premier

Premier League
Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Premier League
Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Premier League
Xhaka në formacionin e javës të zgjedhur nga legjenda Alan Shearer

Xhaka në formacionin e javës të zgjedhur nga legjenda Alan Shearer

Premier League
Kane kalon Henryn në listën e golashënuesve të Ligës Premier, shënjestron rekordin e Lampard

Kane kalon Henryn në listën e golashënuesve të Ligës Premier, shënjestron rekordin e Lampard

Premier League
Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Premier League
“Është e turpshme” – Alan Shearer kritkon ashpër Bruno Fernandesin për sjelljen e tij

“Është e turpshme” – Alan Shearer kritkon ashpër Bruno Fernandesin për sjelljen e tij

Premier League
Shearer zbulon profilet e tre lojtarëve që Newcastle duhet t’i transferojë në janar

Shearer zbulon profilet e tre lojtarëve që Newcastle duhet t’i transferojë në janar

Premier League
“Patetik dhe i turpshëm’, Shearer kritikon Immobilen rreth simulimit ndaj Belgjikës

“Patetik dhe i turpshëm’, Shearer kritikon Immobilen rreth simulimit ndaj Belgjikës

Përfaqësueset
Yussuf Poulsen shënon golin e dytë më të shpejtë në historinë e Kampionateve Evropiane – këta janë 10 golat më të shpejtë në këtë garë

Yussuf Poulsen shënon golin e dytë më të shpejtë në historinë e Kampionateve Evropiane – këta janë 10 golat më të shpejtë në këtë garë

Përfaqësueset
Alan Shearer: Nuk e kuptoj se si Morata nuk arriti të shënonte nga këtu, nuk e kam as idenë më të vogël

Alan Shearer: Nuk e kuptoj se si Morata nuk arriti të shënonte nga këtu, nuk e kam as idenë më të vogël

Përfaqësueset
Renditen top dhjetë sulmuesit më të mirë në histori të Kampionatit Evropian

Renditen top dhjetë sulmuesit më të mirë në histori të Kampionatit Evropian

Ndërkombëtare
Top 20 blerjet më të mëdha në histori të Ligës Premier – Ronaldo, Henry në krye, Fedinand mbetet jashtë

Top 20 blerjet më të mëdha në histori të Ligës Premier – Ronaldo, Henry në krye, Fedinand mbetet jashtë

Premier League
Alan Shearer parashikon fituesin e Ligës Premier për edicionin 2020/21

Alan Shearer parashikon fituesin e Ligës Premier për edicionin 2020/21

Premier League
Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Premier League
Zbulohet lista e 10 lojtarëve më të mirë anglezë të të gjitha kohërave

Zbulohet lista e 10 lojtarëve më të mirë anglezë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Lukaku thyen dy rekorde në Ligën e Evropës, në sezonin më të suksesshëm në karrierën e tij

Lukaku thyen dy rekorde në Ligën e Evropës, në sezonin më të suksesshëm në karrierën e tij

Liga e Evropës
Shearer zbulon emrin e lojtarit që mund të thyejë rekordin e tij të golave ​në Ligën Premier

Shearer zbulon emrin e lojtarit që mund të thyejë rekordin e tij të golave ​në Ligën Premier

Premier League
Renditen 25 sulmuesit më të mirë në histori të Ligës Premier

Renditen 25 sulmuesit më të mirë në histori të Ligës Premier

Premier League
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola në histori të Ligës Premier

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola në histori të Ligës Premier

Premier League
Renditja nga 1-100, lojtarët më të mirë në histori të Ligës Premier

Renditja nga 1-100, lojtarët më të mirë në histori të Ligës Premier

Premier League