LAJMI I FUNDIT:
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey

237 Artikuj

Info

Aaron James Ramsey është futbollist uellsian i lindur më 26 dhjetor 1990.

Nga Messi te Nasri: Dhjetë futbollistët që u bënë biondë (Foto)

Nga Messi te Nasri: Dhjetë futbollistët që u bënë biondë (Foto)

Arbios Kryeziu
Futbollistët fitues dhe humbës më të mëdhenj në rrjete sociale të Euro 2016 (Foto)

Futbollistët fitues dhe humbës më të mëdhenj në rrjete sociale të Euro 2016 (Foto)

Përfaqësueset
Zyrtare: Ky është formacioni më i mirë i Euro 2016 (Foto)

Zyrtare: Ky është formacioni më i mirë i Euro 2016 (Foto)

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i ‘Euro 2016’ (Foto)

Formacioni më i mirë i ‘Euro 2016’ (Foto)

Përfaqësueset
Katër yje humbin gjysmëfinalen për shkak të suspendimit

Katër yje humbin gjysmëfinalen për shkak të suspendimit

Përfaqësueset
Uellsi me një mungesë të madhe ndaj Portugalisë (Foto)

Uellsi me një mungesë të madhe ndaj Portugalisë (Foto)

Përfaqësueset
Ramsey rekord në Euro 2016

Ramsey rekord në Euro 2016

Përfaqësueset
Jose Mourinho e do Ramseyn

Jose Mourinho e do Ramseyn

Premier League
United pas yllit të Arsenalit

United pas yllit të Arsenalit

Premier League
Edhe Bale shënon ndaj Rusisë (Video)

Edhe Bale shënon ndaj Rusisë (Video)

Ligue 1
Dhjetë lojtarët që femrat çmenden pas tyre në Euro 2016 (Foto)

Dhjetë lojtarët që femrat çmenden pas tyre në Euro 2016 (Foto)

Arbios Kryeziu
Stilet më të mira të flokëve në ‘Euro 2016’, tre shqiptarë  (Foto)

Stilet më të mira të flokëve në ‘Euro 2016’, tre shqiptarë (Foto)

Futboll
Ramsey me stil të ri flokësh, kopjon Nasrin? (Foto)

Ramsey me stil të ri flokësh, kopjon Nasrin? (Foto)

Yjet
Ndryshime te Arsenali, ky lojtar merr numrin tetë

Ndryshime te Arsenali, ky lojtar merr numrin tetë

Premier League
Arsenali do t’i largojë disa lojtarë për t’i bërë vend këtij talenti (Foto)

Arsenali do t’i largojë disa lojtarë për t’i bërë vend këtij talenti (Foto)

Premier League
Ramsey mungon një muaj

Ramsey mungon një muaj

Premier League
Lojtarët e lënduar të Arsenalit dhe koha e rikthimit (Foto)

Lojtarët e lënduar të Arsenalit dhe koha e rikthimit (Foto)

Arbios Kryeziu
Tetë ‘viktimat’ e famshme të Aaron Ramseyt (Foto)

Tetë ‘viktimat’ e famshme të Aaron Ramseyt (Foto)

Arbios Kryeziu
Tottenham 2-2 Arsenal: Notat e lojtarëve

Tottenham 2-2 Arsenal: Notat e lojtarëve

Premier League
Ramsey shokon Tottenhamin, shënon me finte (Video)

Ramsey shokon Tottenhamin, shënon me finte (Video)

Premier League
Formacioni më i keq i javës në Ligën Premier (Foto)

Formacioni më i keq i javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League