LAJMI I FUNDIT:

Ramsey mungon një muaj

Ramsey mungon një muaj
Reklama

Arsene Wenger ka konfirmuar se Aaron Ramsey do të mungojë një muaj shkaku i lëndimit në kofshë.

Mesfushori uellsian u lëndua gjatë ndeshjes me Hull Cityn të martën mbrëma ndërsa në një konferencë për medie para ndeshjes me Watfordin në kuadër të FA Cup, Wenger ka konfirmuar se lëndimi i Ramseyt është më i rëndë.


“Për të nuk ka përfunduar sezoni”, ka thënë Wenger. “Nuk mendoj kështu”.

“Ka dhënë shenja pozitive dhe them se ai do të mungojë katër javë. Është pak më keq sesa kam pritur”, ka deklaruar Wenger. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Lojtari i panjohur” i Al Hilal dëshironte përplasje, Ronaldo e shmangu me një reagim gazmor

“Lojtari i panjohur” i Al Hilal dëshironte përplasje, Ronaldo e shmangu me një reagim gazmor

Ligat tjera
“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

Përfaqësueset
Alphonso Davies nuk pranon rinovimin me Bayern Munich, e do vetëm gjigantin spanjoll

Alphonso Davies nuk pranon rinovimin me Bayern Munich, e do vetëm gjigantin spanjoll

La Liga
Autogol i çmendur në Gjermani - portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij

Autogol i çmendur në Gjermani - portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij

Bundesliga
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Kane emëron dy ekipet që mund të rivalizojnë Manchester Cityn për trofeun e Ligës së Kampionëve

Kane emëron dy ekipet që mund të rivalizojnë Manchester Cityn për trofeun e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori