LAJMI I FUNDIT:

Formacioni më i keq i javës në Ligën Premier (Foto)

Formacioni më i keq i javës në Ligën Premier (Foto)
Reklama

Portali më i madh sportiv, ‘Goal’ ka publikuar formacionin më të keq të Ligës Premier.

Arsenali kryeson me tre futbollistë pas humbjes para shikuesve të vetë me rezultat 2:1 kundër Swansea City.


Olivier Giroud, Aaron Ramsey dhe Per Mertesacker janë lojtarë të Gunners që kanë gjetur veten në 11-shen më të keqe, transmeton Telegrafi.

Në mesin e më të këqijve është edhe Raheem Sterling i Manchester Cityt si dhe bashkëlojtari tij, Nicolas Otamendi. /Telegrafi/

giroud

Në trend Sport

Më shumë
Alphonso Davies nuk pranon rinovimin me Bayern Munich, e do vetëm gjigantin spanjoll

Alphonso Davies nuk pranon rinovimin me Bayern Munich, e do vetëm gjigantin spanjoll

La Liga
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Autogol i çmendur në Gjermani - portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij

Autogol i çmendur në Gjermani - portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij

Bundesliga
“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

Përfaqësueset
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Ndërkombëtare
Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Pochettinos, ai ka 15 trofe të fituar në karrierë

Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Pochettinos, ai ka 15 trofe të fituar në karrierë

Premier League
Kalo në kategori