LAJMI I FUNDIT:

Stilet më të mira të flokëve në ‘Euro 2016’, tre shqiptarë (Foto)

Stilet më të mira të flokëve në ‘Euro 2016’, tre shqiptarë  (Foto)

Krahas asaj që tregojnë në fushë, futbollistët i kushtojnë rëndësi edhe dukjes së tyre. Ndërsa ajo që bie më së shumti në sy është stili i flokëve. Ka të tillë që e mbajnë gjatë një stil flokësh, derisa të tjerët i ndryshojnë shpesh.

Më poshtë, me anë të fotografive, jua sjellim futbollistët pjesëmarrës në Kampionatin Evropian, të cilët llogariten se kanë modele më interesante flokësh.


Paul Pogba (Francë)

pogba1
Ivan Perisic (Kroaci)

perisiv
Maroune Fellaini (Belgjikë)

fellain
Marek Hamsik (Sllovaki)

hamsik
Xherdan Shaqiri (Zvicër)

shaqa
Johan Djorou (Zvicër)

djorou
Radja Nainggolan (Belgjikë)

radja
Marko Arnautovic (Austri)

arnaut
Aaron Ramsey (Uells)

ramsey
Kingsley Coman (Francë)

koman
Divock Origi (Belgjikë)

origi
Dmitri Payet (Francë)

payet
Shkëlzen Gashi (Shqipëri)

gashi
Valon Behrami (Zvicër)

behrami
David Alaba (Austri)

alaba

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Përfaqësueset
Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Ndërkombëtare
Golashënuesi i tretë më i mirë në Evropë transferohet te Milani për vetëm 17.5 milionë euro?

Golashënuesi i tretë më i mirë në Evropë transferohet te Milani për vetëm 17.5 milionë euro?

Serie A
Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Ndërkombëtare
Vjen nga Bundesliga, Liverpooli ka gati milionat për zëvendësuesin e Joel Matip

Vjen nga Bundesliga, Liverpooli ka gati milionat për zëvendësuesin e Joel Matip

Premier League
Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

La Liga
Kalo në kategori