LAJMI I FUNDIT:
Paul Pogba

Paul Pogba

1436 Artikuj

Info

Paul Labile Pogba është futbollist francez i lindur më 15 mars 1993.

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Pas vështirësive në jetën profesionale, Pogba gjen lumturinë në ardhjen në jetë të fëmijës së tretë

Pas vështirësive në jetën profesionale, Pogba gjen lumturinë në ardhjen në jetë të fëmijës së tretë

Yjet
Paul Pogba thyen heshtjen e tij për lëndimin që ka pësuar

Paul Pogba thyen heshtjen e tij për lëndimin që ka pësuar

Serie A
Sezoni i Pogbas ka mbaruar, ndërsa agjentja e tij thotë se lëndimi nuk është serioz

Sezoni i Pogbas ka mbaruar, ndërsa agjentja e tij thotë se lëndimi nuk është serioz

Serie A
Zbulohet se sa do të mungojë Paul Pogba

Zbulohet se sa do të mungojë Paul Pogba

Serie A
Allegri flet për lëndimin e Pogbas: Do ta kaloj lehtë, Juve do të luftojë vitin tjetër për trofe

Allegri flet për lëndimin e Pogbas: Do ta kaloj lehtë, Juve do të luftojë vitin tjetër për trofe

Serie A
Çfarë fatkeqësie për Paul Pogban: Mes lotëve lëshon fushën

Çfarë fatkeqësie për Paul Pogban: Mes lotëve lëshon fushën

Serie A
Dalin më shumë detaje të rastit Pogba: Magjia, Mbappe dhe lëndimet

Dalin më shumë detaje të rastit Pogba: Magjia, Mbappe dhe lëndimet

Serie A
Allegri e pranon që kishte debat me Paredesin, ka disa fjalë edhe për Pogban

Allegri e pranon që kishte debat me Paredesin, ka disa fjalë edhe për Pogban

Liga e Evropës
Pogba, Lukaku, De Ketelaere dhe disa të tjerë: Zbulohen transferimet e dështuara në Serie A

Pogba, Lukaku, De Ketelaere dhe disa të tjerë: Zbulohen transferimet e dështuara në Serie A

Serie A
Juve konfirmon rëndësinë e Pogbas në urimin për ditëlindje: Dhurata më e mirë do të jetë rikthimi në fushë

Juve konfirmon rëndësinë e Pogbas në urimin për ditëlindje: Dhurata më e mirë do të jetë rikthimi në fushë

Serie A
‘Zoti nuk e ngarkon një shpirt përtej asaj që mund të përballohet’ – reagimi i Pogbas për lëndimin

‘Zoti nuk e ngarkon një shpirt përtej asaj që mund të përballohet’ – reagimi i Pogbas për lëndimin

Serie A
I porsakthyer nga lëndimi, Pogba rrezikon të mungojë sërish për disa javë

I porsakthyer nga lëndimi, Pogba rrezikon të mungojë sërish për disa javë

Serie A
Allegri thyen heshtjen dhe tregon arsyen pse e përjashtoi Pogban nga skuadra

Allegri thyen heshtjen dhe tregon arsyen pse e përjashtoi Pogban nga skuadra

Serie A
Juventusi e përjashton Pogban për ndeshjen ndaj Freiburgut për arsye disiplinore

Juventusi e përjashton Pogban për ndeshjen ndaj Freiburgut për arsye disiplinore

Liga e Evropës
Pogba më në fund ndihet sërish futbollist: Luan ndeshjen e parë pas 297 ditësh me Juventusin

Pogba më në fund ndihet sërish futbollist: Luan ndeshjen e parë pas 297 ditësh me Juventusin

Serie A
Pogba sot pritet të kthehet në fushë pas një viti ndaj skuadrës që i ka shënuar rekord golash

Pogba sot pritet të kthehet në fushë pas një viti ndaj skuadrës që i ka shënuar rekord golash

Serie A
Juventusi udhëton në Nantes pa dy yjet kryesore të ekipit

Juventusi udhëton në Nantes pa dy yjet kryesore të ekipit

Liga e Evropës
Pogba xhirohet duke u stërvitur para ndeshjes ndaj Nantes

Pogba xhirohet duke u stërvitur para ndeshjes ndaj Nantes

Liga e Evropës
Allegri: Pogba nuk luan ndaj Fiorentinës, nuk e di kur kthehet

Allegri: Pogba nuk luan ndaj Fiorentinës, nuk e di kur kthehet

Serie A
Pogba nuk ka lëndim muskulor, kthimi i tij pritet të jetë në Ligën e Evropës

Pogba nuk ka lëndim muskulor, kthimi i tij pritet të jetë në Ligën e Evropës

Serie A
Juventusi dhe Allegri po humbasin durimin me Pogban

Juventusi dhe Allegri po humbasin durimin me Pogban

Serie A
Sërish dëmtim për Pogban, Allegri thotë se francezi do të luajë kur të jetë gati

Sërish dëmtim për Pogban, Allegri thotë se francezi do të luajë kur të jetë gati

Serie A
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League