LAJMI I FUNDIT:

Dhjetë lojtarët që femrat çmenden pas tyre në Euro 2016 (Foto)

Dhjetë lojtarët që femrat çmenden pas tyre në Euro 2016 (Foto)

Një nga portalet më të famshme në botë për takime online, Meetic, ka kryer një studim rreth lojtarëve më të bukur në Kampionatin Evropian 2016.

Meetic ka pyetur 5.214 vajza, të gjitha mbi 18 vjet dhe nga vende si Franca, Gjermania, Italia, Holanda dhe Mbretëria e Bashkuar.


Dhe shumica vendosën që lojtari më tërheqës ishte Gerard Pique, ndërsa më poshtë keni dhjetëshen më tërheqëse. /Telegrafi/

10.Gary Cahill (Angli)

9.Iker Casillas (Spanjë)

8.Aaron Ramsey (Uells)

FBL-EURO-2016-MATCH16-ENG-WAL

7.Lorenzo Insigne (Itali)

Italy Training Session And Press Conference

6.Graziano Pelle (Itali)

Belgium v Italy - Group E: UEFA Euro 2016

5.Sergio Ramos (Spanjë)

Euro 2016 - Spain Press Conference

4.Mats Hummels (Gjermani)

5763ce4a69796f64d4000001

3.Cristiano Ronaldo (Portugali)

Real Madrid v Atletico de Madrid - UEFA Champions League Final

2.Olivier Giroud (Francë)

FBL-EURO-2016-MATCH 1-FRA-ROU

1.Gerard Pique (Spanjë)

gerard-piqu-1

Në trend Magazina

Më shumë
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square

Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square"

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
Kalo në kategori