0Shares

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka thënë se Rossonerët po mundohen ta mbajnë Robinhon në San Siro, por shanset janë të vogla sepse familja e tij dëshiron të kthehet në Brazil.

“Ne po bëjmë çdo gjë që është e mundur për ta mbajtur Robinhon, edhe pse nuk jam i sigurt nëse do të kemi sukses”.

“Robinho është i lumtur këtu dhe ka raporte të shkëlqyera me trajnerin dhe klubin, por gruaja e tij dhe fëmijët i duan plazhet e Santosit”.

“Shpresoj që ta bind atë të qëndrojë këtu, edhe pse kohë pas kohë ai kërkon të largohet nga klubi dhe të shkojë në vendlindje”, ka thënë Galliani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)