0Shares

Real Madridi dhe Malaga kanë arritur marrëveshje për kalimin e Iscos në Santiago Bernabeu.

E ardhmja e 21-vjeçarit ka qenë temë mjaft e përfolur në media, pasi krahas Mbretërve, edhe Manchester City e Chelsea kanë kërkuar shërbimet e tij.

AS dhe Marca raportojnë se Los Blancos kanë ofruar 30 milionë euro dhe kanë mposhtur konkurrencën për nënshkrimin e mesfushorit ofensiv.

Konfirmimi i transferimit pritet të ndodhë në ditët e parë të javës që vjen. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)