LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi shkëlqen me elegancë dhe sensualitet në fotografitë e fundit

Oriola Marashi shkëlqen me elegancë dhe sensualitet në fotografitë e fundit

Oriola Marashi është një nga emrat më të njohur në industrinë e modës shqiptare, dhe po ashtu është bërë një fytyrë e njohur ndërkombëtarisht.

Modelja shqiptare e cila ka arritur të bëjë emër në skenën ndërkombëtare të modës, ka lënë ndjekësit e saj pa fjalë me postimet e fundit në Instagram.

Ajo u shfaq në një set fotografish ku duket e pabesueshme, duke vënë në pah elegancën dhe sensualitetin e saj karakteristik.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Seti i të brendshmeve të zeza seksi të zbukuruara me dantella, u kombinua me geta po ashtu të zeza, deri sipër gjurit, duke shtuar një prekje joshëse në pamjen e saj.

Por, ajo që vërtet e bëri veshjen të kompletohej ishte palltoja e leshit, e cila shtoi një kontrast të mrekullueshëm dhe u bë pjesë kryesore e ansamblit të saj.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në këto fotografi, flokët e Oriolës ishin të kapura në një topuz të lartë elegant, duke i dhënë një pamje fantastike.

Për të përfunduar këtë ansambël, grimi i saj mahnitës theksoi tiparet e saj të mrekullueshme dhe siguroi një frymë bukurie që rrallë shihet. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori