0Shares

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, thotë se është i zhgënjyer me lojtarët e tij pas disfatës në Kupë ndaj Celta Vigo.

Mourinho nuk ka përmendur emra, por ka lënë të kuptohet se përgjegjësia e kësaj disfate, dhe aspak nuk i takon atij.

“Është e qartë, ka lojtarë të cilët më kanë zhgënjyer mua, por ju nuk pritni që unë të jap opinione për një lojtar në mënyrë individuale”.

“Ju mund të kritikoni vendimet e trajnerit por mbase nuk është gjithmonë trajneri ai i cili ka përgjegjësi. Unë do ta marr përgjegjësinë time kur duhet ta marr”, ka thënë Mourinho. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)