LAJMI I FUNDIT:

Ka miliona shikime në rrjetet sociale, a është kjo parashikuesja më e lezetshme e motit?

Ka miliona shikime në rrjetet sociale, a është kjo parashikuesja më e lezetshme e motit?

Eleni Tolsaki është gazetarja greke e motit, e cila me prezantimin e saj ka tërhequr vëmendjen e shumë shikuesve edhe të njerëzve në rrjetet sociale. 

Në videot që po bëhen virale edhe kur njofton për reshje, Elenei kërcen e këndon e gëzuar dhe entuziazmi i saj është arsyeja pse është bërë hit total në TikTok.


Eleni bën parashikimin e motit në kuadër të programit të mëngjesit dhe bashkë me të kërcejnë edhe drejtuesit dhe të ftuarit në studio.

“Parashikimi më i mirë i motit ndonjëherë”, “Ajo është mishërimi i lumturisë”, “Çdo ditë është me diell me të”, “Parashikuesja më e bukur ndonjëherë”, janë vetëm disa nga komentet poshtë videove virale.

Videot e saj kanë miliona shikime në internet. /Telegrafi/

@generac_rick #elenitsolaki reporting the weather like no ones watching! Gotta love it. #weatherreport #weathertok #stormchaser #generac ♬ original sound – Generac_Rick

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori