LAJMI I FUNDIT:

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij aktori 34-vjeçar, Cody Longo

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij aktori 34-vjeçar, Cody Longo

Cody Longo, i njohur më së shumti për rolet e tij në “Days of Our Lives” dhe “Hollywood Heights”, ka vdekur në moshën 34-vjeçare.

Në një deklaratë për People, gruaja e Longo, Stephanie, dha lajmin për vdekjen e tij përmes një mesazhi emocional.


“Cody ishte e gjithë bota jonë. Fëmijët dhe unë jemi të shkatërruar. Ai ishte babai më i mirë. Do të na mungosh gjithmonë dhe do të të duam”, tha ajo.

Foto: Getty Images

Një anëtar i familjes i tha TMZ se trupi i Longo u gjet nga autoritetet në shtrat në një rezidencë në Austin, Teksas.

Longo luajti Nicholas Alamain – djalin e Carly Manning ( Crystal Chappell ) – në “Days of Our Lives” për tetë episode në 2011. Ai gjithashtu u shfaq në “Hollywood Heights”, “Make It or Break It” dhe “Nashville”.

Foto: Getty Images

Në janar 2021, Longo u deklarua fajtor për një akuzë për sulm kundërvajtjeje në Kolorado në lidhje me një incident të vitit 2019 me një vajzë 9-vjeçare, sipas Clarksville Now.

Aktori u arrestua në janar 2020 dhe u akuzua për sulm seksual ndaj një fëmije, sipas të dhënave gjyqësore të marra nga mediat.

Foto: Getty Images

Ai u arrestua gjithashtu në nëntor 2020 me një akuzë për sulm në familje pasi u akuzua nga gruaja e tij.

Longo ka lënë pas gruan dhe tre fëmijët e tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori